Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul hogy egy lány se akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok.

Nem sok lány ismerősöm van. Próbálkoztam pár lánynál de mindegyik elutasított, mégpedig úgy hogy kerültek engem. Volt akinél az első pillanatokban úgy éreztem lehet valami. Ez volt a legutóbbi és a mai napig nem értem és nem is tudom tőle megkérdezni hogy mi változott meg :(

Barátnőm még nem volt, szűz vagyok, nem smároltam soha, 1 szer randiztam csak de annak már legalább 6 éve.


Azóta sokat változtam, már nem félek megszólalni, sőt..

Mégse tudom mi kell a nőknek.


2012. nov. 2. 17:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Megmondjuk, hogy lehet e keresnivalód vagy irány a plasztika.
2012. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Gyúrni nem tudok elmenni mert most nincs munkám és pénzem se, amikor volt munkám és pénzem akkor meg időm és energiám nem volt kondiba járni.
2012. nov. 2. 17:54
 13/20 anonim ***** válasza:
10 -es , ez bolondság. Csak nézd meg Vin Dieselt, meg The rockot, például. VAnnak nők ,akik szerint igazi istenkirályok, vannak akik meg bottal nem piszkálnák őket, mert a nyálasabbakra buknak. Pedig a férfi közösségekben igencsak elismert mindként említett fickó., Attól ,hogy te férfi szemmel megmondod a tutit egy másik paliról, attól még a pinák egy jó részének nem fog bejönni úgysem. Nincs olyan aki mindenkinek egyformán bejönne. Vannak olyan szerencsétlenek, akik egyhuzamban olyan nőket fongak ki, akik teljesen más karakterért vannak odáig. Azok, akiknek meg ez kell, azok máshol vannak éppen. Ezek ilyen dolgok.
2012. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
De vannak olyan srácok is, akik egyszerűen nem tetszenek egyetlen csajnak sem.
2012. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jah, de honnat tudod, hogy melyik kateogira vagy? Mert nem volt irányodba globális méretű nép-közvélemény kutatás. Bár vannak olyan tulajdonságok, amik mindeki számára taszítóak, és halmozottan csak olyanod van, akkor meg eleve tudnod kéne ezt a tényt, és nem kéne a kérdezőnek eleve a kérdést sem feltenni. TEhát az előttem szóló állítása ezzel erre a helyzetre vonatkozóan! megdőlt. Nem biztos, hogy a kérdező egy testi-lelki nyomorék egybén.
2012. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én pont az említett típus vagyok, aki egy lánynak se kell, és én se tudtam ezt kezdettől fogva.
2012. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát igen ,senki sem tud kezdettől fogva akármit is. De ezt az egészet evolúciós szinten kell nézni. Vannak akik evolúcs fokban fentebb vannak mint mások. Ez alapján megy minden. Munkahelyszerzés, nőszerzés, világuralom! Túlélés a jövőre vonatkozóan. Ha gyenge tulajdonságaid vannak testileg/lélekben/pénzügyileg/IQ-ban akkor nehezebb. Ha minden téren selejt vagy, akkor esélytelen. Egy idő után lazán rá lehet erre jönni magadtól is, csak erre kell rákoncentrálni, nem mindig mással lekötni magunkat, hanem önismeret! Kö kemény önismeret! Az kell. Onnattól el tudod helyezni magad a világban, hogy mi merre hány méter.
2012. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, h számtalanszor leírtam már, h összejönnék csúnya lánnyal is, ha belsőre megfogna, és ha legalább a csúnya lányoknak kéne csúnya pasi.
2012. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Személy szerint nálam nagyon sok múlik a kisugárzáson. Kisugárzás alatt viszont nem tudom megmondani, hogy mit értek pontosan, úgy az összkép egyben talán. Az, hogy hogy nézel ki, meghatározó lehet az első pár találkozásnál, de szerintem igazán szerelmes nem abba lesz az ember, aki csak "annyit tud" hogy gyönyörű vagy helyes. Én a helyedben mindenképpen eljárkálnék a haverokkal, nem elsősorban bulizni, hanem mondjuk valami beülős helyre. Előbb-utóbb lesznek ott csajok is, és szerintem társaságban könnyebb ismerkedni az elején. Ha nem félsz megszólalni, az jó, igazából az a lényeg :) Viszont én a helyedben, valahogy mégiscsak megpróbálnám megkérdezni a legutóbbi lánytól, hogy mi változott meg. Hátha az segít Neked valamiben. Azon viszont ne görcsölj, hogy még szűz vagy, ugyanis lehet, hogy ezt vették eddig észre, talán túlságosan nyomulsz, nagyon-nagyon akarod, és ez megijesztette őket. De csak találgatok :) 22/L
2012. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ha nem tod mi kell a nőknek kérdezd a tudományt az mindenre választ ad!


írd be a googlébe hogy "PUA világ" oszt tanulj. Előbb elmélet aztán gyakorlat, ahogy minden másban is így kell.


Am meg ha gyúrni akarsz van egy jó edzésterv a P90X ahhoz csak 2 súlyzó meg egy húzódzkodó kell, és nyomathatod otthon.

2012. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!