Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom beteg, elég durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom beteg, elég durván megfázott! Itt vagyok mellette, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt élünk,és nagyon megfázott...Ma reggel jött haza az éjszakai horgászatból és már akkor köhécselt.

Egész nap feküdt szegénykém! Holnap menni e kéne motort bontani,de így biztos,hogy nem fogom neki engedni...

Mivel derítsem jobb kedvre,le van törve.

Szex szerintem szóba se jöhet,de hogy ha szájjal kényeztetem?Lehet ez se jó ötlet..

Mit tennétek?

én 20/N ő 22/F


2012. nov. 2. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd békén
2012. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb lesz neki,ha csak nézzük a Tévét:)
2012. nov. 2. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól takard be.Főzz neki jó meleg teát.Adj neki gyógyszert,és feküdj mellé
2012. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teát főznék neki. Adnák neki valamilyen megfázás elleni szert. Ágyba dugnám, és jól betakargatnám.

Nem engedném dolgozni menni, de szex sem lenne. Jól le kellene izzasztani. Mondjuk 2 db. aszpirin C és egy bögre forró tea, és jól betakarni.

Beteges dolog ilyenkor a szex.

2012. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 J0keer ***** válasza:
szerintem menj fel a http://www.gyakorikerdesek.hu-ra és kérdezősködj
2012. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A teát már régóta itatom vele!

:)

Köszönöm!

2012. nov. 2. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos nézd.a szex is mehet ha benne van.Jól kiizzadja a dolgokat :)
2012. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!