Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokhoz vonzódok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokhoz vonzódok?

Figyelt kérdés

Szívesebben vagyok lányokkal mint fiúkkal.

A lány barátaimat szívesen ölelgetem, vígasztalom stb... Fiús lány vagyok és jobban érzem ıgy magam.

Lehetséges, hogy biszexuális vagyok? Vagy csak ilyen korszak?

13/L



2012. nov. 2. 19:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező,

a szexualitásod az határozza meg, hogy kihez vonzódsz fizikailag és érzelmileg. hogy az illető, hozzád képest milyen nemű.

namármost az, hogy szívesebben vagy lányokkal, mint fiúkkal - nem jelent semmit. én meg úgy sikerültem, hogy fiú vagyok, de kb. 90-10%-ban vannak lánybarátaim. és most akkor mi van? semmi köze ahhoz, hogy kibe szeretek bele. konkrétan a lányokba szoktam. (pedig azt szokták mondani az okos seggarcok, hogy ha egy fiúnak lánybarátai vannak, jó sok, akkor bizony meleg, mint a kályha. hát nem.)

ugyanígy az, hogy ölelgetős-vigasztalós vagy, az sem mutatja meg a szexuális orientációdat.

na meg... fiús lány vagy. LOL. bocs, de annyiféle megjelenésű ember létezik. de tényleg. hosszú hajú fiúk, rövid hajú lányok, egyik lányhaverommal pl. vásároltam már boxert, nekem meg neki, mert ő úgy szereti. ja, hogy a fiúkra bukik?

vagy miben vagy fiús?!

a leszbikus/biszex lányok sem feltétlenül fiúsak. aki meg leszbikus lányismerősöm, az konkrétan 2 órán keresztül sminkel meg mindenki fogja az arcát körülötte, annyi ideig mászkál, ha ruhát akar vásárolni...


az, hogy hogyan fejezed ki magad, az egyáltalán nem határozza meg, kihez vonzódsz. de tényleg nem.

és akkor mi mondja meg? az, hogy KIHEZ VONZÓDSZ. :P :D

2012. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!