Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha én nem vagyok "ilyen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha én nem vagyok "ilyen" lány?

Figyelt kérdés

pl egy csomóan taktikáznak ha pasiznak.

Ha rámír facebookon egy fiú és egy idő után elhív találkozni vagy bármi akkor én nem tudok úgy tenni mint a többi lány.

Nem tudok titokzatos lenni,meg nem tudok rejtélyeskedni.

Nem tudom húzni az agyukat,sose tudtam..

Ez gáz??

Mert a pasikban állítólag van valami vadászösztön.

Baj ha én nem tudom kiváltani ezt belőlük?


17/l


2012. nov. 2. 22:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
A pasikban kangörcs van, nem vadászösztön. Mi férfiak nem szeretünk fölöslegesen küzködni, jobban szeretjük az egyenes beszédet.
2012. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

dehogy baj.

majd máshogy kiváltod...

de nem is fontos ez az egész.

nem hinném, hogy egy pasi megharagszik majd rád, ha nem fogod állandóan húzni az agyát. :)

2012. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 The Orsi válasza:
Idővel tanulható. De szerintem tartsd magad kicsit hűvösnek. Most lehetne azt mondani, hogy add önmagad. De az elején még ezt el lehet "játszani"
2012. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De nem tudom eljátszani.D:

Épp ez a bajom...

2012. nov. 2. 22:46
 5/17 A kérdező kommentje:

Nekem nem megy.

Nem tudom hogy kell....

2012. nov. 2. 22:48
 6/17 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy taktikáznak ha pasiznak?
2012. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem is kell, nincs olyan aki szereti ha hülyítik:D
2012. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Pont ez a taktikázás b*sz el mindent kb.
2012. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 The Orsi válasza:
Ha tényleg nem megy akkor add önmagad. Ha kellesz neki így is el fog fogadni. Te ilyen fajta lány vagy. Te ettől vagy különleges :) Nem kell beparázni a dolgon. Ez legyen a legkisebb problémád :D
2012. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Ezt is csak az idióta női magazinok írják hogy így kell csinálni, elég sajnálatos hogy sok lány erre hallgat. Én pl ha egy flegma agyamat húzós csajjal beszélek nem is foglalkozom vele csak azt várom hogy hagyjon már a marhaságaival:D
2012. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!