Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, vagy akinek már volt komolyabb kapcsolata! Leírnátok a storytokat? :D

Figyelt kérdés

-hogy jöttetek össze, mikor feküdtetek le egymással először, meddig tartott, esetleg tanácsok egy párkapcsolatra nézve vagy bármi :D

köszi :)


2012. nov. 3. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Facebookon láttam meg a srácot, képekről nagyon bejött úgyhogy megböktem. Viszzabökött, és ez így ment egy darabig, aztán egyszer rámírt, hogy esetleg talizhatnánk-e valamikor. Összehoztunk, de mivel vadidegenek voltunk egymásnak én akkor még a barátnőmmel meg a pasijával mentem. Semleges helyen taliztunk, mivel mind kocsival voltunk, egy parkolóban. Kicsit iszogattunk előtte a barátnőmmel (mi ugye nem vezettünk), aztán emiatt történt egy kis 'baleset' is. A sötétben nem láttam eléggé, a mozgás-koordinációm sem volt már teljesen a helyén, és belecsúsztam egy meredek lejtőn a patakba... :D Szerencsére nem volt mély, de csuromvizes lettem. Gondolhatod, egyből kijózanodtam attól a hideg víztől... XD Aztán a srác kocsijában ültem míg meg nem száradtam, de nagyon aranyos volt végig. Sokat beszélgettünk teljesen felszabadultan. Utána nem győztem szabadkozni hogy én nem vagyok ilyen stb, de nem volt rólam rossz véleménnyel, még több talit akart. Aztán jött az első csók, és azóta is együtt vagyunk :)) Először 1,5 hónap után feküdtünk le, én még szűz voltam, de nagyon jó volt vele. Hát, én csak azt tudom mondani, hogy ha valakivel felgyullad köztetek az a szikra, akkor azt nem ronthatja el még egy ilyen baki sem. ;)

18/L

2012. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

nyáron történt mikor apám össze házasodott és volt két mostoha testvérem Lükrécia és Amanda. Én mindig szorgosan dolgoztam két egérrel Gusztival és a másik nevére nem emlékszem. Másnap volt a bál Lükrécia és Amanda már készült persze én közben mostam, főztem, takarítottam, és még a két mostoha testvérem ruháját is én készítettem el, utána hozzá láttam az én ruhámnak mikor már kész voltam vele mostohám meglátta gyönyörü ruhámat és tüstént kijelentette: Katipipőke nem jöhetsz el a bálba. Össze omlottam mikor elment a mostohám és két leánytestvérem, megjelent egy csodálatos tündérkeresztanya és varázsolt nekem szép ruhát tökhintót mert ugye hellowin party-ra mentem és egy üveg cipőt elmentem a bálba és igyekeztem mert azt mondta a tündér hogy élfélre othon legyek mert másként cvsúnya leszek a hallowine partin pedig engem kért fel a mumia táncra és siettem haza a cipő lábanról leesett másnap a mumia keresett keresett cipőm alapján de nem talált míg nem ért a mi házunkhoz megtalált és boldogan élünk míg megnem halunk


ez volt Katipipőke csoda romantikus meséje!!! remélem tetszett!!!

2012. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első! Köszi a választ! :)
2012. nov. 3. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!