Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre eltudjam felejteni?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja szakítottam a barátommal, mert tettlegességig fajult a veszekedésünk az utóbbi időkben. Elköltöztem albérletbe, de állandóan rágondolok.

3 évig jártunk de már nagyon sokszor kezdtük újra, aminek persze semmi értelme nem volt.

Mivel szokott még, hajnalban hívni magánszámról, már a telót is kikapcsolom.

Nem akarok már Tőle semmit ,csak a megszokás , hogy ott volt melettem.

Most itthon vagyok egyedül mert a lakótársaim elmentek haza.

Már néztem filmet, takarítottam,csináltam ebédet is, kiolvastam két könyvet.

Nem tudom, hogy mivel tudnám magam lekötni amit nem unok meg 10 perc alatt.

Ráadásul volt egy kutyám ami nála maradt mert a költözésnél az albiba nem tudtam magammal hozni,a szerződés miatt. Szóval ő is hiányzik :( Köszi a válaszokat.


2012. nov. 3. 11:17
 1/1 Hole Hunter ***** válasza:
Ilyenkor előtérbe kell kerülniük azoknak a barátnőknek, haveroknak és ismerősöknek, akiket bizony elhanyagolt az ember. Biztosan akad köztük olyan, aki szívesen segít és elmehetsz vele kicsit lazulni, kikapcsolódni. Elfelejteni nem kell semmit...tanulni kell belőle! :)
2012. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!