Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a legjobb srác? ( A három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a legjobb srác? ( A három közül )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tetszik 3 fiú! :D Szerintetek melyik a legjobb? És miért!

1. Ő egy sportos fiú. Menő. A suliban szeretem bele. 3 évvel idősebb.

2. Ő egy vissza húzódott fiú de tetszik. Ő is 3 évvel idősebb nálam. És őt is a suliban ismertem meg. :)

3. Egyidősek vagyunk. Nagyon kedves fiú. Őt nem rég ismertem meg ott ahol lakom! :)

Szerintetek ki a legjobb? :)



2012. nov. 3. 13:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Milyen sorrendben tetszettek meg? Csak mert van az a mondás,hogy ha két fiú(esetedben 3) között hezitálsz,válaszd az másodikat,mert ha annyira tetszett volna az első,akkor nem szerettél volna bele a másodikba. Szóval szerintem azt válaszd,aki utoljára tetszett meg :)
2012. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Van benne logika! :) Köszi a választ! Ilyen sorrendben tetszetek meg!

1:1

2:2

3:3

2012. nov. 3. 13:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3. :D
2012. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ebből egyik sem lesz a nyerő. Mert mind semleges a számodra. Egyik se hozott igazán tűzbe. :(
2012. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3
2012. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mivel csak számok alapján választanál szerintem jobban teszed, ha inkább lottóznál.

Ezek a pasik nem fontosak a számodra. Ha valamelyik fontos lenne, mondjuk a kettes, akkor el is felejtenéd az egy és kettő számokat. akkor lehetne választani. Akkor mondanám, hogy a kettes. Így maradj a Lottónál.

2012. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. nov. 3. 13:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi! A hármast kihagytam és a kettest írtam. Már én is belezavarodtam.
2012. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TOMAtm ***** válasza:
hát a szerelem nem ilyen h 3an is lehetnek egyszerre.ezek a pasik csak beindítottak vmit a bugyidban semmi több.
2012. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1-es

mert van tartása (az ilyeneknek általában. nem minden nő kell nekik)

a többi könnyebben felszedhető. és gondolom nem csak nekem. így nem érezném hogy valóban jó nő vagyok.

2012. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!