Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar válaszolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar válaszolni az üzenetemre?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm akivel személyesen elég jól el tudok beszélgetni, mindig előre köszön mosolyogva ha meglát.

Tényleges beszélgetésről van szó, viszont facebook-on(csak itt tudok neki írni) írtam neki párszor üzenetet.

Volt hogy válaszolt egyszer, de csak annyit ír:"ez már levél". Semmi tolakodót nem írok neki,de nem értem h erre miért nem válaszol pl.: "hogy vagy?",xy tárgyból tudok segédanyagot küldeni.

Én tényleg csak kedves vagyok vele, tehát mindig ilyen segítő szándékú üzeneteket írok neki, amit meg is néz csak nem válaszol rá.

Arra gondoltam, hogy csak kedves velem és igazából örülne ha nem is hallana felőlem, de személyesen meg arra kér h ne menjek még és a puszit is ő kezdeményezi mindig.

Ráadásul elég ritkán is futunk össze, csak így néha véletlenül, ezért is olyan fura az egész.

És olyan dolgokat is elmond amit barátnőinek nem mondana el, mivel bennük nem bízik(igazából csak azért van velük h legyen kivel bulizni menni)

Azt mondta egyetlen olyan ember van akivel mindent megbeszélhet a testvére, a szüleit pár éve elvesztette és azóta látom rajta h boldogtalan és bizalmatlan az emberekkel.

Viszont nekem is elmond dolgokat, olyanokat is amivel tudnék ártani neki ha olyan ember lennék, pedig csak azt szeretném ha boldog lenne.

Ő nagyon sokat jár bulizni, nagyon kedves, okos és szép is.

Én inkább az ellentéte vagyok, keveset járok bulizni, igyekszem kedves lenni mindenkivel, nem tartom magam okosnak, nem is nézek ki jól.

Ha tényleg nem jelentek neki semmit, akkor személyesen miért nem ráz le? Miért akar puszit adni mindig?



2012. nov. 3. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy örök rejtély marad nekem is, ilyen problémám nekem is van. Lehet, hogy fél, hogy valaki más is olvassa a beszélgetéseteket.
2012. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!