Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác filmet nézni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác filmet nézni akar velem, az mit jelent?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2012. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy filmet akar nézni veled.
2012. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

hogy kihasznál, mert nem akarja ő kifizetni a pockornt

magyarul te megveszed a pockornt ő megzabálja!

ezt jelenti valójában!!! :D

2012. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni.
2012. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
pockorn :'D
2012. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Abban reménykedik, hogy kedves szavakkal le tud majd venni a lábadról és a lábad közé csempészheti a lompost. Ilyesmiket mond majd, hogy mennyire tetszel neki, meg milyen aranyos lány vagy, de igazából csak azt szeretné, ha hálából lepipáznád érte. Ha ezekhez a dolgokhoz nincs kedved, ne menj el vele filmet nézni,mert mindketten csalódni fogtok...
2012. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja,pippantani azt kő...Verd pofán és mondd neki,hogy nem akarod bekapni!!
2012. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Pockorn:

A mezei pocok (Microtus arvalis) az emlősök osztályának a rágcsálók rendjéhez, ezen belül a hörcsögfélék családjához tartozik.A mezei pocok a szántóföldek és a gyümölcsösök nagy kárt okozó, veszélyes kártevője, amelynek károsításával télen is számolni kell. Na belőlük készül ez az új fajta finomság a pockorn. Védd a földeket, egyél pockornt!

2012. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol akar veled filmet nézni. Moziban nyilván nem fogtok dugni, akkor tényleg csak veled akar lenni egy kicsit :) Viszont ha mondjuk náluk akarja, akkor már sanszos hogy lesz több is - persze csak ha te is akarod

18/L

2012. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
jó na, gyorsan kellett írni lehet hogy rosszul írtam de én legalább egy értelmes és remek választ adtam. úgyhogy hörcsögös ezen nincs semmi nevetnivaló ( én voltam a poc... jó mid1)
2012. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!