Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel ha olyan emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel ha olyan emberbe szeretsz bele akit nem szerethetsz, mert reménytelen az eset? 20l

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mért lenne reménytelen?
2012. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben vagyok jelenleg, tud mindenről, hogy szeretem stb. Megbeszéltük és most próbálom elfogadni bár elég nehéz. A jó viszony megmaradt.
2012. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem szeretsz bele ha nem szereted :)
2012. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 taylortimothymatthew ***** válasza:

Én beleszerettem egy olyan lányba. Sajnos nem tudok mit tenni. 2010 óta a napokban ért véget az hogy "küzdök érte". De ő vele legalább finoman meglehetett beszélni, hogy miért NEM.

Most próbálok beletörődni és más lányt keresni amelyik nem 21. századi ribanc.

19/F

2012. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hűha, akkor te jó kitartó fiú vagy utolsó válaszoló! Remélem rendes barátnőt találsz magadnak! :)
2012. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit! Mit kellene szerinted?
2012. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 taylortimothymatthew ***** válasza:
Köszi. Remélem megtalálom mert már nagyon megvagyok halva "lelkileg ". Az a típusú ember vagyok akinek szüksége van egy testi,lelki társra. Ekkor érzem azt hogy nem vagyok egy senki és érzem hogy élek. Meg persze más úgy élni, hogy szeretsz valaki és viszont szeretnek. :) Kedves kérdező. Fel a fejjel. :)
2012. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is! :/

azért nem lehet,mert távol élünk egymástól:(

2012. nov. 3. 20:46
 9/11 taylortimothymatthew ***** válasza:
Hát az is bonyolult egy dolog :) ha segít akkor skypen ha segít, megnyugtat akkor mesélhetsz. :) Írj egy privát üzenetet ha élsz a segítséggel. Ha úgy van tanácsot is adok.
2012. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hull az elsárgult levél...
2012. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!