Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány randi után úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány randi után úgy csinál mintha nem is ismerne mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk. Mindenkivel ugyanolyan de hozzám nem szól, sőt társaságban elküld, kettesben még nem voltam vele azóta. Én úgy éreztem, hogy a randi jól sikerült, mégis mi lehetett a baj?
2012. szept. 9. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szájszagod ?? :)))
2012. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 fünof ***** válasza:
vagy szégyellős, vagy utál
2012. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megkérdeznéd??
2012. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mindent
2012. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hát, ha szerinted minden rendben volt, és ennél többet nem mondasz, akkor nem fogjuk tudni megmondani, mi a gond. De ha elmondasz mindent részletesen, akkor se biztos.
2012. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

lehet, hogy szégyellős!

menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy mi baja van veled vagy miért nem szól hozzád. ha élőben nem jön össze a dolog, legrosszabb esetben Facebookon vagy E-mailban írj neki, és kérdezd meg, hogy mi a baj!


(A kérdésedre válaszolva, azaz "Ha egy lány randi után úgy csinál, mintha nem is ismernek, mit ronthattam el?". Válaszom: MIvel mi nem voltunk ott a randitokon, ezért erre nem tudunk válaszolni).


Sok sikert! :)

2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Biztos egész randi alatt a CounterStrike csalókról panaszkodtál neki, hogy botoznak, meg átmennek a falon meg ilyenek. Ezt a nők nem értik, inkább vettél volna neki csokit.
2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ok,

1, van barátja, és a találkozásunk nem randinak indult, csak úgy... "átmentünk sörözni valahova"

ettől függetlenül a szobájában kötöttem ki és már kérdezte is a szobatársát, hogy holnap is ott lesz-e a szobában :D


Én úgy láttam érdeklődő volt, csillogott a szeme. Hallgattunk zenét, néztük a következő napi órákat, megnéztünk egy filmet, cigiztünk egyet, lekísért, adott két cuppanós puszit, jó éjt kívántam és jöttem vissza a saját kolesszobámba.


Másnap meg úgy csinált mintha nem is ismerne. Én ettől kiakadtam és kiírtam facebookra egy hülyeséget, hogy öngyilkos leszek meg minden de nem a lány miatt hanem eleve minden összejött, talán olvasta, talán nem, de a következő napon már agresszívebben küldött el a társaságban "hagyjál békén, idegesítesz"


Végülis hagyom azóta.... de még mindig nem értem mi van... vagy volt. a barátja?

2012. szept. 9. 17:36
 9/23 A kérdező kommentje:
ő kb 20 én 22
2012. szept. 9. 17:37
 10/23 A kérdező kommentje:

facebookon is beszéltem vele ott már flegmázott (én akartam még vele filmet nézni) végülis törölt :D


Valami olyasmit írt először, hogy ne akarjam olyanra rávenni amit nem akar..

2012. szept. 9. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!