Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromra mivel tudnék hatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromra mivel tudnék hatni, hogy amit csinál az már életveszélyes?!

Figyelt kérdés

Együtt élünk egy éve körül és sajnos mindig sokat stresszelek miatta,mert féltem..Amióta ismerem egy technikai zseni volt,motorozik de mint egy örült...

Krosszmotorozik a haverjaival és iszonyatos sebességekkel mennek...Egyszer elesett,az egyik ugratónál és csúnyán összetörte magát..

Szeretném ha befejezné ezt az egészet,mert nekem ez már nem megy.Tudom,hogy szeret,mert mindent megtesz azért hogy jól éljünk...Rengeteget dolgozik!

Mindig rettegek,hogy valami baja lesz..

Mindent mondtam már neki,de nem hajlandó...Mit tennétek?

ő 22/F én meg 21/N


2012. okt. 22. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A motorozásról nem tudod leszoktatni.Én is motorozok engem se lehet eltiltani.Mondjuk az esésem után én óvatosabban vezetek
2012. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MadameViciouse ***** válasza:

Ha annyira szereti ezt csinálni, úgysem hagyja abba.

Megértelek, én is hasonlóképp aggódnék, megpróbálnám lebeszélni, elmagyarázni, hogy ha vele történik valami akkor az életem romba dől, de valószínűleg nem hatna.

Ha ezt szereti és ez okoz neki örömöt,kikapcsolódást, aligha tud lemondani róla.

2012. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy nem tudnám eltiltani mert belehalna,ha nem ülne motoron...

csak nem kéne száguldozni a földutakon,meg bömböltetni úgyhogy az egész falú hallja,hogy ő motorozni indul....tényleg olyan hangos az a gép,hogy nem igaz...én nem értek a motorokhoz,de az biztos h nem ülnék fel rá...nem is mernék...neki se kéne:S

2012. okt. 22. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
az én párom most tanul nagy motort vezetni... már most féltem, nem tudom, hogy mi lesz később... pedig tudom, hogy eltiltani nem lehet.. semmit nem tudsz csinálni, csak mondogatni neki, hogy óvatosan! :/
2012. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az aggodalmad.Mond el,hogy félted és ha teheti hajtson kicsit lasabban
2012. okt. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Persze,minden alkalommal közlöm vele,hogy óvatosan!

De egyébként,csak pénteken és szombaton mennek el,mert hétköznap dolgozik,utána meg itthon csinál valamit..

2012. okt. 22. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmivel. Mikor megismerted, ekkor is csinálta. Így ismerted meg, így fogadtad el, így szereted. Ne akard megváltoztatni, mert az csak ártani fog a kapcsolatnak. Elhiszem, hogy félted. Én pont emiatt nem kötöttem volna össze az életemet,sem katonával, sem motorossal, hegymászóval...stb...Egy nyugodt percem se lenne.

Ha a kedvedért abbahagyná a motorozást, akkor már nem a saját életét élné, hanem egy rákényszerített szerepet játszana. Az meg nem lenne jó, mert később sok vita származna belőle. Ez olyan lenne neki, mintha téged megkérne, hogy vegyél egy járgányt és motorozz vele együtt. Biztos nem szívesen tennél eleget a kérésének. Biztos szörnyű lehet ennyit aggódni, de nem tehetsz mást.

2012. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű személyautóval is történtek már ennél súlyosabb balesetek.
2012. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GrimmjoWwW ***** válasza:
61%
a motorozás nem egy hobbi amitől eltudod tiltani.. a motorozás egy életérzés.
2012. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!