Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 1 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 1 év után is rá vágyom? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel majdnem 1 éve találkoztam egy buliban. Már első látásra teljesen ledermedtem, megállt a szívverésem, meg ami szokott ilyenkor.. :-) Rengeteget beszélgettünk, és tökéletesnek láttam. Tudtam hogy nem volt az, sem külsőre, sem pedig belsőre, de valahogy mégis megfogott. Aztán -részben az én hibámból is, nem lett semmi belőle.

Azóta összefutottunk egyszer kétszer, és még most is ugyanúgy kalapál a szívem, mikor meglátom, és látom rajta, hogy ő is zavarban van, vigyorog,stb.

Azóta nem tudok egy férfira se úgy nézni, mint régen. Ha kikezd velem valaki, csak arra tudok gondolni, hogy nekem Ő volt a tökéletes partner.


Szeretném teljesen elfelejteni. De mégis hogyan? Már annyira halottügy, és tovább akarok lépni.

Segítsetek!!!:'(


2012. nov. 4. 01:12
 1/6 nardo válasza:

Ha összejössz vele, ha nem, valószínű, h sosem fogod teljesen elfelejteni, ha 1 éven keresztül nem ment.

De az idő majd tompítja az érzéseket :)

2012. nov. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt mikor megláttam a páromat.8 éve vagyunk együtt és van egy 1 éves gyerekünk is!!!Ne hagyd elmenni,lehet,hogy ő az igazi!Sok sikert
2012. nov. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy akkor miért akarod elfelejteni. Azért nem jössz össze vele , mert nem tökéletes? De ezek szerint rá vágysz azóta is, úgyhogy mégiscsak megfelelne neked, nem? Tökéletes ember amúgy nem létezik...
2012. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.:)

Az szép, gratulálok, hogy neked összejött :)

3.Pont az, hogy nekem volt tökéletes, és azért nem akarok vele összejönni, vagyis nem mernék kezdeni nála, mert amúgy sem vagyok kezdeményező típus, nameg a másik, hogy valószínűleg hülyének is nézne :S

2012. nov. 4. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

egy próbát azért megér, nem?;) ha meg nem jön össze, lehet hogy könnyebben el fogod tudni felejteni

(3.kommentelő voltam)

2012. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig se volt bátorságom pasi ügyben sajnos, de úgy érzem, már nem olyan mélyek az érzelmeim, talán most sikerül elfelejteni :(
2012. nov. 9. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!