Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éves kapcsolatot érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves kapcsolatot érdemes feladni azért mert más után vágyom? Ugy hogy nem tudom ő mit érez?

Figyelt kérdés
Első pasim. 5 éve vagyunk együtt. 1 hónapja észre vettem hogy az egyik barátom máshogy viselkedik velem, nem tudom mit érez, de néha vannak olyan beszólásai, mozdulatai amiből azt veszem le hogy tetszem neki. csa az a baj, hogy én 1 hónapja csak rá tudok gondolni, vele álmodom és alig várom hogy találkozzunk, tiszta féltékeny vagyok ha más csajjal beszélget...lehet csak azért nem mondja el mit érez mert van barátom akivel együtt élek. nem tudom mit csináljak...lehet csak kiváncsiság az egész, mert nem tudom milyen lehet mással kapcsolatot tartani...segitsetek légyszi. teljesen összevagyok kavarodva. csak ugy nem kérdezhetek rá, hogy mit érez, mert ha még sem jövök be neki akkor jól beégek...21/L
2011. szept. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdemes. Ha már kifelé kacsintgatsz, nem lesz jó vége. Addig fejezzétek be, amíg nem torkollik megcsalásba.
2011. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem mind egy hány éves kapcsolat, van e más a láthatáron, balblabla..? szerintem szakíts a barátoddal, ha nem szereted őt. aztán vagy lesz más, vagy nem
2011. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megcsalni nem tudnám az biztos...viszont a barátom egy biztos pont az életemben. de már nem vagyok szerelmes belé, meg ugy érzem hogy ő sem belém...már a szex sem olyan mint az elején, mégis ragaszkodik hozzám...de én nagyon vágyoma másik után, lehet hogy tényleg csak barát vagyok neki. nem tudom...
2011. szept. 24. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
ha más után vágysz lehet nem is vagy már szerelmes...
2011. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 2 év után jutottam el ide az első barátommal, már nem szerettem vele lenni, folyamatosan úgy éreztem, h csak visszatart, és közben megtetszett egy másik fiú is, akiről tudtam is hogy tetszem neki.De egészen addig nem tudtam rászánni magam a szakításra amíg ki nem derült, h az a fiú összejött egy lánnyal és akkor szakítottam vele. Nagyon fájt mert sok mindenen mentünk keresztül és valamilyen szinten a mentsvárt jelentettem neki.

Végül nem azzal a fiúval jöttem össze aki eredetileg tetszett, hanem a mostani párommal akivel már szintén 2 éve együtt vagyunk és main napig tiszta szívemből szerettem, és teljesen más ez a kapcsolat mint az előző, van benne élet. :)

Így visszagondolva a másik fiú csak arra volt jó,h elhatározzam magam a szakításra.

Szerintem Te se erőltesd már a dolgot, biztosan nagyon fájni fog mindkettőtöknek, de ha már másfelé húz a szíved..... :S

2011. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja am 20/L
2011. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele hogy az már nem jó ha más fele húz a szívem. Engem is mindenben visszatart a barátom. 21 vagyok de nem enged el bulizni, és együtt sem megyünk sehova. Ugy élünk mint akik 30 éve hàzasok...és sokszor már egyàltalàn nincs kedvem vele lenni.. De nincs bátorsàgom elhagyni...pedig sokan mondjàk hogy hagyjam ott...
2011. szept. 25. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:
hagyd ott. a lényeg hogy nem szereted. az meg milyen kapcsolat? nem vagytok házasok..
2011. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!