Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felkeressem azt a férfit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem azt a férfit aki után már egy éve vágyom?

Figyelt kérdés
Hülye voltam ezért vége lett, de azóta is vágyom rá. Tudom, hogy van egy kb fél éves rossz kapcsolata amiben nem igazán boldog... Nem szép dolog belerondítani egy kapcsolatba se, de akkor se ha az nem működik?
2011. ápr. 8. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Az embernek elsősorban a saját érdekeit kell szem előtt tartani, ugyan is rád sem lenne senki tekintettel ha pasid lenne és ugyanez lenne a helyzet!


Szóval egy próbát megér!

2011. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Féltékeny barátnő, csak telefon elérhetőség...
2011. ápr. 8. 15:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából kezdetben csak annyi érdekelne hogy mi van vele? De betegesen féltékeny a barátnője, így félek hogy ellenőrizné még a telefont is! Balhét pedig semmiképpen nem akarnék ebből NEKI!
2011. ápr. 8. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
keresd fel a munkahelyén/sulijában, tudd meg hol és mikor fog végezni, és találkozz vele ott. hívd el egy kávéra valahova, beszélgessetek. Utána rajta áll a dolog, hogy akar-e tőled valamit újra.
2011. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

és szerintem van esélyed, mert milyen barátnő az olyan aki belenéz a pasija telefonjába???

amúgy szerintem próbáld meg, maximum elküld téged, de legalább tudod, hogy nincs esély, és kezdhetsz más vizekre evezni.

2011. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
28 éves. már nem gyerekek vagyunk, munka hely...nos az nem ilyen egyszerű. És mivel mindig szinte együtt van a csajjal még a háza előtt sem futhatok vele össze "véletlenül" Szóval csak a telefon marad. De annó én úgy éreztem, hogy mély benyomást tettem rá, bár azóta sok víz lefolyt a Dunán:)
2011. ápr. 8. 15:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy mindenhonnan leszedte magát a nő miatt, csaj telefonszámok tűntek el a telefonjából, rövid a póráz... És hát így nem lehet valaki boldog!
2011. ápr. 8. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér a telefon.:) Ha a barátnője olyan hülye, hogy átnézi a hívásait, akkor is el tudja mondani, hogy "nem volt semmi, beszélgettünk", vagy bármit. Ha a csaj zűrt csinál belőle, akkor komolyan nem értem, mi a frászért van valaki benne egy ilyen kapcsolatban.
2011. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hívd fel egy fülkéből...
2011. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!