Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki?

Figyelt kérdés
tetszik nekem 1 srác csak féek bevallani..kérdezte hogy kinek a 'nőire' vagyok féltékeny(ő nemrég szakított a bnőjével) én meg csak mindig annyit mondok hogy majd egyszer elmondom.. azóta mindig kérdezi de nem merem neki elmondani hogy tetszik meg minden..szerintetek arra vár hogy valljam már be neki mert én nem tudom mert ő alapból ilyen kérdezős típus.mondom nagyon félek a visszautasítástól mert barátok vagyunk és kínos lessz majd vele találkozni meg ilyenek..mit tegyek?!
2012. nov. 4. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
igen valld be
2012. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nemtudom én nem annyira látom rajta hogy tetszenék neki.vagy csak ő is fél?
2012. nov. 4. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
és csak akkor lesz utána kínos vele találkozni utána ha nemet mond ha te is úgy fogod fel hogy jaj de gáz ha úgy csinálsz utána hogy semmi nem történt akkor ö is leszarja és nem lesz semmi ugyan olyan lesz mint régen!! :D csak úgy kell hozzá állni mintha nem történt volna semmi! :D
2012. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!