Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha genetikai okok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha genetikai okok miatt sovány vagoyk és nem tudok kigyúrni magamat, az arcom nem egy leányálom, de lányok szerint szépek a szemeim és bájos babapofim van, akkor szerintetek mennyi az esélyem egy barátnőre a mai felszínes világban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És itt a tipikus példája annak, mikor a ronda, ostoba korlátolt fiúk elkezdik hülyíteni egymást... Miért akartok a f@szságaitokkal mindenkit megmérgezni? Figyelj csak, másik kérdéshez leírtam már, de ide is beírom, ha edzel, MAGADNAK fogsz jobban tetszeni, és ez az, ami rohadtul számít. A csajok az olyan palikra buknak, akiknek van önbizalmuk...
2012. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb kamukat ritkán lehet olvasni.


Genetikailag kövér: Bullshit. Elmész a TEREMBE! Kajálsz normálisan kvasokat, és hízni fogsz. Ha rendesen kajálsz, akkor lehet, h izmosodni is.


A tingli-tangli otthon csinálok valami b.ziságot, az minden, csak nem edzés.


Kajálni pedig tök lazán lehet, leülsz, aztán eszel. Én pl ráfoghatnám, h genetikailag fos kövér vagyok. Mert, ha annyit ennék, amennyit akarok, és nem edzenék simán lennék egy 150 kilós bálna, de önmegtartóztatok, meg edzek. Lehet itt bunkózni, meg szidni azokat, akik tisztességesen lejárnak edzeni, de inkább tenni kellene azért, h ne nézz ki úgy, mint egy fos.

2012. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ma 21:57


Ha fizeted a több ezres költségeit a kondizásnak, nagyon szívesen elmegyek, addig pedig marad otthoni edzés és szerény étrend. Nem tudom mit nem lehet ezen felfogni, hogy nincs pénzem feleslegbe még edzésre is, épp, hogy kijön minden a számlákra és alapvető dolgokra. Sajnos ez van.

2012. nov. 4. 22:04
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is magamnak teremtem elő az edzés költségeit. És a normális kaja sem drágább, mint a fos kaja, csak több odafigyelést igényel.


Nem értem, hogy miért akartok normális barátnőt, ha nem tesztek érte. Am havi 9000 Ft az napi 300, ami 2 kávé ára... Vagy 1/3 doboz cigié annak, aki cigizik, vagy 1 tábla csokié... Mindenki eldöntheti, h neki mi a fontos.

2012. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Reklám: Paul "Coach" Wade : Fegyencedzés című könyvét ajánlom figyelmedbe. Olcsón, otthoni körülmények közt is fenntartható, jó edzés programot javasol, és ha kitartóan csinálod, igazán brutál dolgokra is képes leszel.


Kifizetetlen termékvásárlási rovatunkat olvasták.

2012. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Néha kezdem úgy érezni, hogy a konditermekben valami akció lehet minden egyes új tag után. De ha valakinek ronda az arca, és alacsony, attól még ugyanúgy fognak undorodni a csajok, függetlenül attól, hogy kigyúrt-e vagy sem, változtat-e magán, a külsején, vagy akár megpróbálkozik önfejlesztéssel javítani a belső értékein. Semmit sem ér. Persze, akinek nem kellett annyi csalódáson átmennie, az elhiheti, hogy ez talán segít, de aki egész életében csak elutasításokat kapott egész életében, annak oka van (nem néz ki jól az arca), és ezen nem tud változtatni.
2012. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16-os: Nem lehet, hogy nem csak az arcoddal van gond? Bújhatsz e mögé, de gondolkozz el.
2012. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem csak az arcommal van gond, ez igaz. Gond van a magasságommal is, de egyiken sem lehet javítani.
2012. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az otthoni edzéssel van baj ember,felejtsd el,hogy otthon tingi lingi pin@edzéssel jó alakod lesz,plusz az étrend ez nem olcsó sport.Egyet javaslok menj el DOLGOZNI,ennyi.

Igen keres melót,és lesz zséd mert így csak az idődet pocsékolod.

Nem bántásból de ez az igazság,előbb tedd magadat rendbe anyagilag is.

2012. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!