Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki meg tudna győzni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki meg tudna győzni, hogy ocsmány, csúnya fiúként is van jogom barátnőre?

Figyelt kérdés
Mert én már nem tudom mit tehetnék, úgy érzem nem érdemlek meg egy lányt sem. Csúnya és értéktelen vesztes vagyok. Nem tudok egy lányhoz sem közel kerülni, mert folyton minden egyes pillanatban azt érzem akármerre is járok, hogy biztos nagyon ronda vagyok és mindenki undorodik tőlem, így minek is próbálkozzak lányoknál, amúgy tényleg lerondáztak már lányok páran, de olyan lányok nem is kellenének nekem, akik mások gúnyolódásától boldogak.

2012. okt. 3. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
most mit vársz? erősítsünk meg abban, hogy egy lúzer vagy? Erről csak te tehetsz, úgyhogy nem tesszük meg ezt a szívességet...
2012. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Van, mert én is akartam járni, "csúnya" fiúval,... aki a félénksége miatt nem közeledett felém..úgyhogy veszett fejsze..
2012. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Persze hogy van olyan ember aki meg tudna győzni.

Csak vicceltem.

Sajnos terhes vagy.

2012. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Küldj privátban képet,és megmondom,hoyg igazuk volt-e azoknak a lányoknak.
2012. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ocsmány vagyok, mégis volt bombázó csajom. Elég meggyőző? Kiegészítés: és gazdag, meg nagy dumás sem vagyok e mellé.
2012. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Most azt várod, hogy kapsz 15 privit hogy küldj képet, ismerkednék veled ? Mért ne lenne jogod? keress egy hozzád hasonló csúnya lányt akinek kellesz... Bírom az ilyet... Csúnya palik jó csajokra akarnak hajtani, a kevésbé szépet meg ők is ugyanúgy lerondázzák meg lefujjolják ha valakinek van 1 kis hasa vagy széles a csípője.. Pedig öreg , te pont azoknak kellenél ! Ha meg csúnyaként szép barátnőt szeretnél akkor ahhoz előbb nyerd meg a lottót , de csak dughatnád akkor is mert szeretni nem szeretne csak a tárcád.
2012. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
előbb a fejedben tegyél rendet.
2012. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jogod van, de esélyed ilyen önbizalommal nem nagyon. B{asszál rá! olyan ember nincs, akit egész életében elkerül a szerelem.
2012. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted aki csúnya, az értéktelen és vesztes, akkor a szép, de még a ronda lányt se érdemled meg. Ezek szerint te azt a ronda lányt is értéktelennek és vesztesnek tartod, mint magadat, akkor remélem egy nőt se kapsz. Az egy dolog, hogy ronda vagy, de nem ettől leszel vesztes, hanem attól, ahogy felfogod ezt, és a világ dolgait.
2012. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed, csak kell 1 kis önbizalom. A gondolkodáson múlik az egész.


Az önbizalom fejlesztésében az első lépés szerintem az, hogy keresd azokat a helyzeteket, amelyek úgy érzed, hogy sértik az önbizalmad. Pl: ha utálod, ha bárki látja ahogyan eszel, kezdj el gyorskajáldába járni..meg ilyenek :D Valamint fogadd el, hogy sok emberek hazudik. Tehát elképzelhető, hogy hazugságokhoz hasonlítod magadat, nem csoda hogy kevesebbnek érzed magadat.(pl előző este 3 nővel voltam)


Második lépés, hogy próbálj örülni apró dolgoknak. Hogy szép az idő, hogy valaki rád mosolyog, vagy egy jó szót szól hozzád, egy kedves eladónak a boltban, hogy egy-két apró sikert elérsz valamiben, amiben jó vagy (mindenkinek van ilyen, neked is). Örulj nekik, gondolj rájuk vissza többször, próbáld élvezni, örömöt meríteni belőle.


Lesznek rossz élmények is, de nagyrészt jók fognak történni, mert az emberek alapból nem rosszak/bunkók/gonoszak (erről később). Legyél előre felkészülve a rosszra is, de ne koncentrálj rá, ne gondolkozz rajta. Amint valami kellemetlenség ér, azonnal lépj tovább, szemrebbenés nélkül, minél gyorsabban, és jönnek a jó dolgok megint. Az optimista ember azért sikeres, mert kockáztat azért hogy boldog legyen, a pesszimista pedig azért boldogtalan mert nem kockáztat, azért hogy ne érje csalódás.


Harmadik lépésként menj sokat emberek közé, és próbáld megismerni őket. Rá fogsz jönni, hogy mindenkinek megvannak a maga tökéletlenségei, bénaságai, csúnyaságai, hátrányai. Akár papíron is hasonlítsd össze magad másokkal, hogy mik az előnyeik, hátrányaik, és neked mik az előnyeid és hátrányaid. Rá fogsz jönni, hogy semmiben sem vagy kevesebb bárki másnál.


Ami a legfonotosabb: mindenképpen próbáld elfogadni magad, az összes előnyöddel es hibáddal(amiket meg kell próbálni kijavítani). Vállald magadat. Ezt úgy lehet a legjobban gyakorolni, hogy hangot adsz a véleményednek, az ötleteidnek, a gondolataidnak, bátran, határozottan. Ha a legutolsó semmirekellőnek is érzed magad, akkor is tedd meg, mert ha elfogadod magad, akkor az kisugárzik, és az emberek megértenek és elfogadnak majd. Ha egy társaságban megszólal egy zene, amire mindenki fujjog, de neked tetszik, akkor határozottan, mosolyogva, hangosan mondd meg hogy neked ez tetszik, és kész. :D Felszabadító érzés lesz. Ha erre is fujjognak az már az ő bajuk, nem a tiéd. Próbálj természetes lenni, ha úgy érzed nem megy, akkor ne erőltesd még.


Csinálj olyan feladatokat, amiket könnyebbnek találsz, azokkal kezdd. Ha szereted az állatokat, és mondjuk van kutyád, az egy príma lehetőség arra, hogy ismerkedj. Például más kutyasétáltatókkal - a kutyák könnyen összehozzák az embereket. Ha valamit viccesnek tartasz, nevess hangosan. Merj nevetni.

Tűzz ki magad elé apró célokat, s valósítsd meg őket. Mindent fokozatosan csinálj, légy türelmes, kitartó, és egyre jobban fogsz hinni magadban. Ja és ami nagyon fontos, hogy minden nap kicsit jobbnak kell lenned legalább 1 dologban mint az előző nap. SAJÁT MAGADHOZ mérten kell fejlődnöd.


A lényeg, hogy próbálj szólni az emberekhez, bárhol bármikor. Ha felszállsz a buszra, köszönj egy szép nagyot a buszsofőrnek, mosolyogva, de úgy hogy elöl is sokan hallják. Az emberek arcán látni fogod hogy másképp néznek rád: úgy mint egy vidám, mosolygós, pozitív emberre, s lehet rajtad kétezer pattanás is, semmit sem fog számítani, irigyelni fognak. Menj be boltokba nézelődni, s ha valami tetszik az eladón, akkor dicsérd meg. Nem kell vele beszélgetni, csak megdicséred, s mehetsz is. Néhany alkalom után már simán beszélgetésbe is elegyedsz velük, és a szorongásod szépen elmúlik. És ezt hetekben képzeld el, ne években. Nagyon gyorsan csökken majd a szorongásod, és fejlődik az önbizalmad. Utána már mások szólnak majd csak úgy hozzád, mert jól érzed magad a bőrödben, és ez kisugárzik. Fontos hogy legyél nagyon ápolt, mert ez is sokat számit, de gondolom ez nem egy nagy ördöngősség.


Hidd el, csak addig tűnik nehéznek, amíg el nem kezded, utána megy mint vízfolyás. Látni fogod, hogy az emberek nem rosszak, nem bunkók, nem akarnak bántani, és nem rajtad nevetnek :).


Fontos hogy sokat mosolyogj, az mindig jó. Nézegess/olvass humoros dolgokat, és gondolj rájuk vissza sokszor.

Minden feladatot próbálj a lehető legtermészetesebben, őszintén csinálni. S ami a legfontosabb: folyamatosan figyeld magad. Hogy mi mit vált ki belőled, milyen érzelmeket, hogy hogyan érzed magad helyzetekben, még jobb, ha ezeket le is írod, mert akkor feketén-fehéren, leírva fogod látni a fejlődésedet.


kb így gondolom ezt az önbizalom témát, remélem segít valamennyit.

2012. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!