Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni? Elszomorit a valoság.

Figyelt kérdés
én egy 17 éves lány vagyok, egy elénykeztetett kis hülye majom aki ahhoz van szoktatva hogy mindig az van amit ö akar és minden a segge alá van téve... na most ezzel eddig nem is volt baj, minden pasit átvertem, játszottam az érzelmeikkel, mert tudtam h megtehetem, és sokan mondták h ha majd jön az akit télleg szeretni fogok, azmár nem fog nekem hinni..ezt nem hittem el, de el jött ez a "várva várt" pillanat... most télleg odavagyok egy srácért aki ugyanugy odavan értem és az életét is odaadná értem, de sajnos nem hiszi el nekem hogy nem csak játszani akarok vele mint az eddigiekkel, mert sajnos ismeri az elöéletemet... ami eléggé elszomorit, mert én meg akarok változni és öt tényleg igazán tudnám szeretni, ilyet még sosem éreztem, és szeretném hogy elhiggye nekem hogy nem csak játszanék vele... azt mondta hogy " nem jövök veled össze mert igy legalább még egy darabig érdekelni foglak és magam mellett tudhatlak, mégha nem is, mert tudom ha összejönnék veled, ugysem tartana tovább egy hétnél mert te csak addig akarsz valakit amég meg nem kapod, utána eldobod magadtol mint egy elhazsnált zsebkendöt.." röviden ennyi... el akarom érni h elhiggye nekem h megváltoztam és hogy vele nem igy lenne de sajnos semmiképp sem hisz nekem, mit tegyek hogy elhiggye ??? ( már sok mindent bevetettem de azt mondta CSAK szorakozok és ö ezt tudja....) pedig ez nem igy van... mit tegyek?
2011. máj. 18. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. Megérdemled.
2011. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem hitte el, ezután sem fogja... Ezért kellene néha gondolkozni, nem csak menni fejjel a falnak:)
2011. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tsz-tag ***** válasza:
na ilyenkor van az hogy az élet visszavág a tetteidért.nem tudlak sajnálni de becsülendő hogy van önkritikád legalább és meg szeretnél változni...teperj csak utána, de addig mással ne gyere össze....teperj és várj, ha összejöttök valaha akkor tudsz majd bizonyítani hogy tényleg komolyan gondolod.
2011. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Működik a karma... Szerintem ha nem hisz neked akkor kár bizonygatni. Keress olyat aki nem ismeri az előéleted. Ha megkapnád szerinted meddig lennétek együtt? Egy életre esélyes? Nem akkor kár belekezdeni.
2011. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el :O mintha barátnőm írását látnám. Én adtam egy esélyt neki annak idején :) Nagyon jól megvoltunk.. egy darabig.. aztán olyan csúnyán elbánt velem hogy hetek óta szinte depressziós vagyok ... Te sem fogsz megváltozni édes ;)
2011. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem is megérdemlem, köszönöm a válaszokat !! meg pronbálok teperni , vagy sikerül vagy nem ... :)
2011. máj. 19. 00:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Karma's only a bitch if you are. :)
2011. máj. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked én kellenék, 2 hét alatt úgy kicsinálnálak lelkileg, hogy 2x megfontolnád kivel mit csinálsz legközelebb:) ebben mester vagyok:)
2011. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!