Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk? Ha szex/közös zuhanyzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Ha szex/közös zuhanyzás közben nyitna rátok a lány barátja/férje és rátok támadna mit tennétek? és viszont?

Figyelt kérdés
teszem azt nekiállnátok ott ádámkosztümben verekedni vagy megadnátok magatokat?és ha ti lennétek a megcsalt fél akkor nekirontanátok egy meztelen hapsinak?csakmert az emberek ilyenkor forrófejűk de mégis tré lenne ott ilyen körülmények közt birokra kelni

2012. nov. 4. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Őt is megbasznám.
2012. nov. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első! :D :D :D :D


Kérdésre válaszolva, ilyen szituban még nem voltam és őszintén megmondva fogalmam sincs mit csinálnék. Alapból nem vagyok egy erőszakos férfi és nem is kezdenék ki férjezett vagy kapcsolatban lévő nővel...persze belőlem is kijöhet az állat ilyen helyzetben. :D

2012. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

igen pucéran verekednék,és ha sikerülne földre küldtem a férjet/barátot még meg csapkodnám a pofiját a farkammal csak az alázás kedvéért.

ha én lennék a megcsalt akkor bezárnám őket,had élvezzék egymást,majd egyszer kiengedném őket amikor már eléggé legyengültek, a srácot bucira verném.A csajt lehet hogy kib@sznám (de ha nagyon szerizem lehet hogy +bocsiznék)

Elmennék a sráchoz és megsexelném az asszonyát,meg fegyelmezném a gyerekeit,fel zabálnám a hűtöjét,elqrnám a játék mentéseit,feltörnéma fészbukját és mindenkine anyázos üziket küldenék,és elmondanám mekkora ge-ci vagyok mert férjes asszonyt dugok.A kocsijával csomó büntit szednék össze a telójárol qrvákat hívnék.

2012. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezaz amiben az öltözet nem számít, ha megtámad megtámad, akkor meztelenül kell lejátszani a meccset. Egyből ugranék én is fordított szituációban. Addig szorongatnám/püfölném míg mozog. Esetleg bevezetéskén egy faszkardozást lenyomunk.

Ha vesztek akkor így jártam, attól még tanulni fog az esetből mindenki.

2012. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan birokra kelnék vele, majd a földön hatalmasat szexelnék a pasival is!
2013. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!