Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekre nem gondol senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelencsigabiga ♥ kérdése:

Ezekre nem gondol senki mielőtt ítélkezik?

Figyelt kérdés

Hogy egy nő azért él ribanc módon mert nem tudna újra mást szeretni vagy akár ezért lesz belőle prosti.

Vagy arra se gondolnak, hogy azért hajtja el bunkó módon a férfiakat, mert nem akar csalódni és hülyíteni sem akar senkit, hogy tud még szeretni vagy, hogy őt szerethetik.

Éshogy azért a szexben hisz, nem a szerelemben. Szerelem csak egy ótvar ökörség, hogy tönkretegye a lelket. Szex meg ami helyrehozza a dolgokat.


2012. nov. 5. 01:19
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
43%
a miértekre ilyen esetben nem kell választ keresni! Ribanc vagy és kész!
2012. nov. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
:P Köszönöm! :D
2012. nov. 5. 01:23
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, nagyon gáz!!!

Isten óvjon minden férfit az ilyen nőktől!

2012. nov. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
100%

A bunkóságra nincs mentség! Az az egyetlen dolog, amit soha nem bocsájtok meg, ha odamegyek normálisan egy lányhoz, ő pedig elhajt a francba, keresetlen szavakkal.

De meg kell mondjam, megleptél a kérdéseddel. Egy teljesen stabil, rendezett helyzetben lévő lánynak gondoltalak az eddigi kommentjeid alapján, nem tudom, miért lettél ilyen negatív.

2012. nov. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Megkeresett (feleslegesen) valaki akiben csalódtam. Csak, hogy letudja a "kötelességét" magával szemben és hátradőlhessen, valójában meg leszarja, hogy hogy vagyok.
2012. nov. 5. 01:29
 6/59 A kérdező kommentje:
Na de maradjunk a kérdésnél. :D
2012. nov. 5. 01:30
 7/59 anonim ***** válasza:
és ez most ok arra, hogy lezüljél?
2012. nov. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:

csak vázolt bizonyos dolgokat, nem feltétlen saját magáról írt most.

semmi gond nincs a ribancokkal egyébként

2012. nov. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Igen, nekem mindegy, legalább kihasználom amíg fiatal vagyok és más meg boldog lesz kis időre. Persze tisztázott, hogy mit akarunk egymástól...
2012. nov. 5. 01:33
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, van igazság abban amit írsz, de messze nem ilyen egyszerű a helyzet. Nézd, ő milyen jogon hajt el bunkón, elvégre ő se ismer engem? Most ha én tök normális, meg rendes vagyok, akkor én miért nézzem le neki, hogy bunkó? Én miért nézzem azt, hogy jaj szegény becsapták, stb..., ha ő se nézi a bunkózás előtt az én helyzetem? És az meg, hogy miért él ribanc módon... Arra, hogy becsapják, nem az a megoldás, hogy ribancok leszünk. Ideírnám a végére, hogy nem veszekedni szeretnék, véleményt szeretnék cserélni.
2012. nov. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!