Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek? Ezekkel a méretekkel már lehet mit kezdeni?

Figyelt kérdés
14-15 cm hosszu és 12cm vastag...ez jó vagy átlagos vagy átlag alatti...kortis irjatok lécci...14F

2012. nov. 5. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed nyugodtan pisilj vele!
2012. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a másfél éves unokaöcsém is nagyobb. Te vagy hüvelyk matyi?
2012. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy M5-ös BMW-t, az megtoldja pár centivel!
2012. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 14-15 centi hosszú a magyar átlag, bár én a nagyobbat szeretem, de ha jól bánsz vele, és odafigyelsz a partneredre, akkor elég...


12 centi vastag???


Az hatalmas, azt a közelembe nem engedném,... nem kerületet akartál írni?


Mondjuk annak meg nem egy hiper-szuper méret... de ha szűk a csaj, akkor elmegy...

2012. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez túró, Rudi!
2012. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14F aha ... vagy pár évtizeddel korosabb pedofil mi?
2012. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12 cm vastag ? Megnézném :D

A 14-15 cm hosszú teljesen átlagos szerintem.

2012. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, mi a tökömnek kell minden egyes fiúnak/férfinak megkérdezni ezt? MIÉRT? Majd attól kérdezd, akivel le akarsz feküdni, mert csak az tudja eldönteni igazán. Mindenkinek más az igénye, és pont. Ha megkérdezed, akkor sem fog se kisebb, se nagyobb lenni (de szerintem még növésben van, ahogy te is, 14 évesen), és ne rajtunk keresztül próbálj megnyugodni.

Ha azt mondjuk, nagyon jó, akkor könnyebben csajozol?

Ha azt mondjuk, nagyon kicsit, akkor hozzá sem fogsz szólni lányokhoz, mert szégyellni fogod?

Na... szerintem ne a válaszolókra hagyatkozz, mivel sok troll van itt, aki szivat.


Bocsi a kirohanásomért, de elég sok ilyen kérdést láttam mostanában. És hogy válaszoljak is a kérdésre, ne legyen teljesen off: szerintem átlagos méret; nem az a húdenagy, de nem is az a húdekicsi, megfelelő.


L/18

2012. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!