Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell felszedni egy DJ-t?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CsiRkehusi kérdése:

Hogy kell felszedni egy DJ-t?

Figyelt kérdés
igen, ez komoly:D

2012. nov. 5. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Odamész a pulthoz és villantasz cicit.
2012. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
észreveszed, hogy leesett, és felemeled....
2012. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kihúzod a lemezjátszóját a konnyektorból!
2012. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért egy Dj miben más mint bárki?

Magyarországon amúgy is minden második kis nyomorék önbizalom hiányos kocka dj-nek nevezi magát.

2012. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felakarod szedni dj seherezádét?
2012. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

figyelj. igazi DJ-k összejönni nem igazán jönnek össze klubbokban akárkivel,sőt senkivel. magamból kiindulva aki valóban komolyan gondolja,az sza@ik az ilyen és hasonló helyzetekre hisz én nekem amikor játszok nem attól van orgazmusom első sorban,hogy oda jön egy csaj mintha zenét akarna kérni és lesmárol én meg megdöbbenten pislogok,hanem attól,ha az egész közönség visít és a kezük a plafont súrolják mert akkor tudom,hogy élvezik a szettemet. szóval próbálkozhatsz,de max ha 1 éjszakának örülhetsz...de a kocka DJ-k biztos örülni fognak neked . :) ha komolyan szándékaid vannak,akkor inkább bulin kívül keresd fel a srácot (már amennyiben nő vagy),ha pedig csak kavarás,akkor állj be a sorba . :)


24/F

2012. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

így van ahogy a 24 éves írja, egy discoban klubban egykutya vagy, és nem fogsz semmivel sem többnek tűnni neki.

Akárhogy csűröd csavarod a dolgokat te is csak 1 leszel a sok közül.

2012. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igazatok van:)
2012. nov. 7. 17:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazam vam tudtam én hogy Sehit akarod
2012. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!