Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lett divat hogy nekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lett divat hogy nekünk nőknek vékonynak kell lennünk?

Figyelt kérdés

De komolyan.

Mikor lett ez a hülyeség divat?

Ha valakin vagy 5 kiló felesleg az már dagadt???

Mért??


17/L


2012. nov. 5. 20:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5 kiló feleslegtől még nem leszel dagadt, pubi
2012. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nem mindenki gondolja ezt igy, a sportolás attól még fontos, meg a helyes táplálkozás!!
2012. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
mer az RTL 2 azé
2012. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy muszáj vékonynak lennetek. A fiúk/férfiak sem mondták, csak a média próbálja veletek elhitetni, és sajnos inkább több mint kevesebb sikerrel.
2012. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 TOMAtm ***** válasza:
59%
az a gond h ezt olyan nők szokták mondani akiknek akkora hátuk van mint a bontóasztal és napi 2 kiló fornettin élnek.
2012. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

5 kg tól nem leszel dagi. Jajj istenem.


Amúgy meg se nem a csontvékony de a duci sem az egészséges és a normális.

2012. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
mm, jó h emlited, jó rég ettem már fornettit:))) ja, nem vok ilyen nő, csak mondtam:)
2012. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

mindenkinek megvan amúgy az ideálja és hogy mi tetszik neki, ha ő nem akar ducival összejönni akkor nem is fog.


ÉS ha neked a súlyod miatt vannak gondok, ott nem 5 kg a gond, hameg zavar fogyj le!

2012. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

de ez olyan rossz....

most jöhettek azzal hogy az én hibám és mért nem hagyom abba de evészavaros vagyok évek óta,és már saját magamat is idegesítem de nem bírom.

nyáron 67voltam lefogytam 55 re most 60 vagyok megint.

Ingadozok,félek enni,de mégis hízok.

Jöhet a leoltás de minden sokkal egyszerűbb lenne ha nem lenne a rohadt média....

2012. nov. 5. 20:40
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem vetted még észre, hogy a pl. 5 kg felesleggel rendelkező lányokat csak más lányok szoktak ledagadtozni? Ha nem vagy egy szétfolyós Jabba, akkor 5 kg felesleg nem gáz, sőt, kifejezetten csinos tud lenni, ha valaki kicsit husibb (és ezt nőként mondom). Azt kellene felfogni, hogy tökéletes alakú/csinos csaj van X darab a világon, agyilag kellene helyre tenni magatokat, de hát pofázhat az ember.:D
2012. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!