Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Törődjek bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Törődjek bele?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már régóta tetszik és barátok is vagyunk, sokat vagyunk együtt egyszer próbálkoztam nála de nem akarta úgyhogy inkább elfelejtettük. Vagyis inkább ő felejtette el mert én nem tudom. Nem akarok nyomulni ezért nem is mondok semmi olyat meg nem viselkedek máshogy de rossz úgy mellette lenni hogy tudom, hogy nem kaphatom meg. Mindezt állítólag azért mert más színű vagyok. Nem mondta ki így de erre gondolt. Alapból nincs baja a magamfajtákkal de nem szeretné összekötni az életét mással. Megértem de mégis rosszul esik mert szeretem. Nincs erre semmilyen megoldás? Mert rohadtul idegesít.

18/F



2012. nov. 5. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

"Alapból nincs baja a magamfajtákkal de nem szeretné összekötni az életét mással".


Az elején azt irtad, hogy elfelejtette. Akkor nem értem az összefüggést.

Jobb, ha keresel a "magadfajtájából", hidd el jobb lesz ugy, vele meg megmarad a barátság.

2012. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg elfelejteni. A legtöbb lánynál, ha már kimondta a nemet, elég kicsi az esély, hogy később meggondolja magát :/
2012. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos bele kell törődnöd.

Ahogy feljebb írták, ha egyszer volt egy határozott nem, nem valószínű egy őszinte igen.

Az egyik jó barátom csúnyán járt, nyomult évekig egy csajra aki a végén mégiscsak rábólintott a kapcsolatra.

Aztán persze jól kiderült hogy csak kihasználta a srácot, és le is lépett egy másik pasival.

2012. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek ezzel a ténnyel és tudom milyen nehéz, de tényleg el kéne felejtened.
2012. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!