Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Tényleg ennyire ókori gondolkodású lennék? :O (lent)

Figyelt kérdés
a helyzet a következő: 19 éves lány vagyok és szűz. Engem nem zavar, a barátaimat viszont annál inkább. Leszögezném, hogy volt alkalmam, hogy elveszítsem, de én nem tudnék lefeküdni senkivel csupán vonzalomból, (nem voltam még szerelmes). Körülöttem mindenki cukkol, hogy nem élem ki magam, de nekem a kiélés nem azt jelenti hogy összefeküdjek 3 focicsapatnyi pasival, hanem pl világot lássak, tanuljak arról ami érdekel, egyszer megházasodjak és gyerekeim legyenek stb. Szóval rám lett ragasztva a "18. századi gondolkodású csaj" bélyeg. De egyszerűen undorodnék magamtól ha egy csomó pasi átmenne rajtam. Mégis mit tegyek, hogy végre felfogják, hogy nekem más az értékrendem, mások a céljaim az életben??
2012. nov. 6. 11:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%

Szard le, légy önmagad, nehogy változz csak mert a "barátaid" (azért teszem idézőjelbe mert a barátok nem b*sztatnak hanem elfogadnak így ahogy vagy) azt mondják hogy ez gáz. Szerintem pl ez teljesen helyes, én is hasonló vagyok, nem látom értelmét elsietni, de az én barátaim megértik, persze az elején én is kaptam de megértették :D talán nálad is megfogják :)

Am a barátokban az jó, hogy te válogatod meg őket, ha téll csak ezt hallgatod akkor hagyd ott őket és keress olyanokat akik szerinted hasonlók hozzád vagy bírod őket és nem csesztetnek.

2012. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
37%
sz@rd le őket, bár az a része elég gáz, hogy nem kívánod a szexet
2012. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes baráti kör.......

Az ember ne szarja le a barátait, de ebben az esetben tegyél kivételt:)

Úgy éld az életed, ahogy neked tetszik! Helyes, amit csinálsz. Nem ez az egyetlen üdvözítő út, de ez is helyes, és őszintén szólva ebben a hülye világban számomra még szimpatikus is:)

Másik korosztály vagyok, lehet, hogy éppen ezért, de személy szerint nekem tetszik:)

Csak így tovább:)

2012. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

nem tartják gáznak! csak úgy gondolják, hogy nem élem ki magam, de nem gúnyolnak. attól félnek, hogy egyszer majd rádöbbenek hogy nem is éltem....


AZT 1 SZÓVAL SE MONDTAM HOGY NEM KÍVÁNOM !!! :DDD

2012. nov. 6. 11:51
 5/34 ASOT ***** válasza:
Mindenki a maga sorsának a kovácsa....
2012. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
40%
ha meg kívánod, akkor meg csinálni kell, igazi úgysincs
2012. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
49%
pedig te járnál jobban, mert a szex egy fantasztikus dolog:)
2012. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, ha te így boldog vagy, akkor nincs evvel semmi gond. Én másképp látom a dolgokat, mint te, mégse nézlek le, meg semmi ilyesmi, te így gondolkozol, én meg másképp. :)


Nem vagyunk egyformák...

2012. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Én 21 vagyok, és ugyanígy gondolkodom mint te, szerintem ne aggódj emiatt, majd találasz olyan pasit akit szeretsz... és ne fogod megbánni...
2012. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még lánnyal, de ez az én problémám :) Amúgy nekem is lett volna rá alkalmam... hiszitek, vagy sem. 19f
2012. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!