Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tényleg ilyen pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg ilyen pasikat keresnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

"A tökéletes pasi nem bunkózik, nem iszik, nem dohányzik, nem k.-zik és NEM LÉTEZIK."

Ez lányok kedvelt kiírása a facebookon, de a valóságban pont nem az ilyen pasikat kedvelik, sőt, szerintem pont az ellenkezőjét! Hozzáteszem, léteznek az ídézetben szereplő pasik, csak azokat senki nem veszi észre! Ti mit gondoltok?



2012. nov. 6. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd már ezeket a mai csajokat.. szánalmasak.
2012. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Hidd el,az ilyeneket kedvelik,csak mivel szinte lehetetlen ilyet találni, marad a többi.
2012. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

17 éves vagyok.

Szeretem, ha egy pasiban meg van az "egészséges" bunkóság, mert én is tudok az lenni. Igyon, én is szoktam. Dohányozzon, nem érdekel. Lehetőleg mellettem ne kzzon.:D És ilyen létezik. :)

2012. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Szerintem a tökéletes pasi mindenkinek mást jelent. Az én párom dohányzik, ritkán, alkalmanként iszik, és tud bunkó lenni (bár nem velem). És igen is normális, nem az a "macho, izomagyú", aki úgy hódítja meg a nőket, hogy le sem szarja őket csak odaböfög valami bók-félét és rögtön a karjaiban hever minden nő! (Mégis észrevettem :) ) A normális nőknek, normális férfi kell, aki a látszatra, a felszínes kapcsolatokra megy, azoknak kellenek a fent említett, példám szerinti pasik. :) (Szerintem.)


22/L

2012. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

"Ez lányok kedvelt kiírása a facebookon, de a valóságban pont nem az ilyen pasikat kedvelik,"


Drága!


Ez csak egy kiírás,amit nem kell komolyan venni!

Ha egy lány azt írja ki,hogy az álom pasi olyan Micimackó,akkor befested magad sárgára,és felveszel egy piros haspólót?

2012. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy én szerintem, maga a nő se tudja mi kell neki. Az ösztönös én-t irányítani nem lehet. Lényegében a nőnek egy DOMINÁNS FÉRFI kell. Itt a domináns nem azt jelenti, hogy izomagyú stb. Dominancia lényege, nem az uralkodás, hatalom vágy, hanem határozottság és irányító képesség.


Tudjon pimasz és vicces lenni is egyben. Ne akadjon fel a tipikus női teszteken. stb.

2012. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki irkálnak mindent ezek, de ha jön egy normális fiú le se sz*rják, úgy van ahogy írod, hogy észre se veszik a normálisakat, inkább az kell nekik, akik jól átverik őket.. aztán meg siránkoznak meg irkálják ki a szánalmas idézeteket. Le lehet pontozni ez miatt, de ez a szimpla valóság. Mielőtt még azt írnátok rám, hogy lelki szegény lennék elmondom, hogy van egy hosszan tartó kapcsolatom, ami elején gáz volt, mert a lány nem vett komolyan és kavargatott mással. Csak felnyitottam picit a szemeit és rájött, hogy itt van előtte a tökéletes fiú. Nem vagyok tökéletes szerintem, egoista sem, de barátnőmnek megtudom azt adni amire szüksége van és tudom őt szívből szeretni annak ellenére is, hogy többször hibázott. Az a baj, hogy sok lány ezt nem veszi észre pedig tényleg nagyon sok rendes fiú van. Egyébként mindenkinek más a tökéletes fiú én cigiztem, de barátnőm miatt letettem. Bunkó meg soha életembe nem voltam, kivéve azokkal akik megérdemelték. Én így gondolom.
2012. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mostani barátom: szokott inni (persze nem egy alkoholista, de néha...bulikban), cigizik, nagyon bunkó tud lenni (akiket nem szeret azokkal) néha nekem is mond hülye megjegyzéseket, de csak viccből...csak sajnos sértődékeny vagyok :D de imádok kibékülni vele..:). aztán.. a k.-zik az mit jelent? xd mert most így nem esik le.. :D

mégis nagyon nagyon szeretem őt! :)

2012. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!