Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak hogy ne ijesszem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak hogy ne ijesszem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Jó barátok vagyunk már pár éve. Az utóbbi időben már többet érzek iránta mint barátságot. Legjobb barátnője azt mondja mondjam el neki (nekem is jó barátom ez a lány is) csak nem tudom mit mondhatnék. A figyel én beléd zúgtam vagy hasonlók túl direktnek tűnnek így. Félek lesokkolna. Mit mondjak szerintetek ?

2012. nov. 6. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

apró jelek, reakcióbol tudod, hogy viszonozná e.

pl kedves ajándék plüss maci szivecskével

2012. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd el így konkrétan, mert kicsit fura lehet. Én inkább azt mondanám, hogy csináljatok sok mindent kettesben, szervezz programokat, ott látni fogod rajta, hogy hogy néz rád meg ilyenek, érintsd meg, amikor csak tudod, ha olyan a helyzet, karold át, vagy fogd meg a kezét.

Aztán ha az ilyesmikre jól reagál, mosolyog, nem húzódik el, akkor csókold meg. :)

2012. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát most valami miatt úgy érzem kerül engem. Vagy megsértettem valamivel vagy két barátot vesztettem el a hülye érzelmeim miatt.
2012. nov. 7. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd el randira :-)
2012. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!