Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ezzel a rohadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ezzel a rohadt plátói szerelemmel?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, a hosszú történetért, de mindent ki kell magamból írni a megkönnyebbülésért, meg olyan bonyolult is ez számomra. Köszönöm előre is, ha elolvasod!


Tavaly szeptemberben találkoztam egy sráccal. Már az első benyomáskor éreztem, hogy rendkívül vonzó, misztikus aurája lehet. Nem tudtam levenni róla a szemem, mindent tudni akartam róla. Sajnos elkerülhetetlen, hogy találkozzunk, sokat járok a munkahelyére ismerősök és suli miatt, sokszor összefutunk. Tudja, hogy ki vagyok, tudja a nevem. Nem vagyunk közelebbi viszonyban, ha úgy alakul, és véletlenül egy társaságba kerülünk, beszélünk pár szót, mindig kérdez vagy felhoz valamit, de ennyi, semmi mélyenszántó dolog. Amúgy mindig köszön, mosolyog, van valami kedves megjegyzése, de ő alapból ilyen. Szereti az embereket, szeret új arcokkal megismerkedni, nagyon extrovertált személyiség, szüksége van maga körül sok más személyre is. Kedves aranyos, értelmes srác, ha bekerül egy új társaságba, mindenkivel vált egy szót, olyan nincs, hogy valakit kihagy, nem is ő lenne. Nagyon felkeltette a figyelmem, a közös barátainktól sok mindent kérdeztem róla, tudom a szokásait, a kedvenc dolgait, hogy hol lakik, milyen állatai vannak, mikor hol dolgozott, a szüleiről néhány információt, a baleseteit, hová járt suliba, mikor milyen barátnője volt, tényleg mindent. De magát a személyiségét is ismerem már, rá nézek, és tudom, hogy melyik gesztusa vagy mimikája mit jelent, milyen kedve van, fáradt-e vagy sem, örül-e vagy ideges... Ismerem, ám ő nem tud rólam semmit. Tudom, kicsit úgy tűnik, mintha beteg lennék, és nyomoznék utána fanatikusan, de nem. A barátaim olyanok, ha kérdezek valamit, amire egy szó lenne a válasz, széleskörűen kitérnek mindenre, és fél óráig magyarázzák azt, hogy az a dolog miért van így, visszavezetik 5 évvel ezelőtti dolgokra, hozzáfűznek nem teljesen releváns dolgokat, meg ilyesmik. Ráadásul még nem mondtam, de színész. Nem sztár, szerencsére nincs is egyáltalán a médiában, vidéki színháznál van, de színházzal foglalkozó honlapokon, előadásokról szóló kis videókban feltűnik az interneten is, el lehet olvasni, meg lehet nézni őket. A barátaimtól megtudott információk, és az olvasott dolgok alapján tudom, hogy milyen ember, egy teljes képet kaptam róla, nem egy általam kreált személyiségért vagyok én ennyire oda. Ő viszont nem tud semmit rólam, maximum a nevem, és hogy ki révén vagyok én ott mindig a színházban. Szóval hát beleszerettem... ez körülbelül egy éve tart. Nem tudom elfelejteni, hiszen állandóan fennáll az eshetősége, hogy találkozunk, facebookon is mindig ott látom, a barátaim is állandóan róla beszélnek, teljesen benne van a hétköznapjaimban. Annyira kínzó ez. Főleg, hogy 4 éve kapcsolatban van, s olyan lehetetlennek tűnik nekem, hogy ebben az életben még valaha szingli lesz. Pedig azt is tudom, hogy ezalatt a 4 év alatt rengetegszer megcsalta a barátnője, aztán bosszúból ő is, különmentek, majd újra össze, mert szeretik egymást. Szóval biztos erős érzelmeken alapuló kapcsolat ez. Állandóan sírok, szenvedek, éjszaka is, ürességet érzek magamban, unalmas nélküle minden. Tudom én, hogy foglaljam el magam, bulik, barátnők, egyéb hobbik... de hosszútávon semmi eredményük nincs. Amikor épp azzal a dologgal foglalatoskodom, jól érzem magam, vidám vagyok, de egyszer mindennek vége, eljön az este, a program vége, hazamegyek, és újra éjszaka van, amit végigsírhatok. Ezalatt az 1 év alatt volt barátom is, és szégyenszemre most is van. Ez még nagyon kezdeti dolog, 1 hónapja vagyunk együtt, szimpátia meg van, külsőre bejön, jó a humora, szeretem, mint embert, úgy voltam vele, hogy üsse kavics, hátha komolyan beleszeretek, és segít elfelejtetni a srácot. De egyelőre nincs sikerem, semmi eredménye nincs. Jól elvagyok vele, de mikor megölel vagy megcsókol, mindig belegondolok, milyen lenne ha Ő lenne a helyében. Borzasztó... Mit tehetnék? Köszönöm előre is!

19l


2012. nov. 6. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hiszem, hogy lenne más megoldás mint az idő. Viszont szerencsétlen pasidat ne ringasd hamis illúziókba ha nem érzel iránta semmit.
2012. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, csak én még nem is láttam személyesen a pasit.Van egy barátnőm, akinek a haverja, és sokat beszél róla, és szinte már ismerem. Szerencsére még csak 2 hónapja tart nálam ez, de már most rossz kedvem van néha, mert meg akarom ismerni. Ettől függetlenül járok bulizni, de mindig bennem van az, hogy milyen jó lenne, ha ő is itt lenne. Ilyen srácot keresek már nem tudom mióta.Én minden esetre várok. Most mondhatnám azt -és mondom is-, hogy várj, de ez már egy év után nem a legjobb tanács. De ezt kell csinálnod. Viszont van még valami, valahogy rá kéne jönnöd, hogy neki tetszel-e. Vannak olyan jelek, amiből ezt le lehet szűrni. Például szemeztetek már?Vagy gyakran hozzád ér?

Próbálj a lehető legtöbb időt együtt lenni veled, de ne legyél nyitott könyv.Én már voltam, és nem jártam jól.

A barátodat ne szédítsd. Hagyd el, mert leírtad, hogy csak azért vagy vele együtt, mert szereted, mint embert. Én is épp így éreztem az volt barátom iránt, idővel beláttam, hogy ez nem az a szerelem, amit én keresek.Neked se az...szerintem. (L/19)

2012. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vele*
2012. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom, hogy mit érzel, én meg a sulimban az egyik mentoromba szerettem bele (Angliában élek és ott minden suliban vannak akik segítenek elintézni a papírügyeidet, meg lelkileg is támaszt adnak.) Nekem eddig rengeteget segített, szimpatizál is velem, csak hat bele is szerettem. En igyekszek más pasikkal barátkozni, csak hat ha meglátom, kiugrik a szívem a helyéről, de erről ő meg nem tud. (van barátnője :( ) Gondolkoztam mar azon, hogy ha másik suliban fogok tovább tanulni, el fogom neki mondani, hogy mit érzek iránta, de hat addig rengeteg idő van. Próbálj meg minnel közelebb kerülni hozzam hogy legalább jó barátok legyetek, és talán, ha szakít a barátnőjével, akkor te legyél neki a lelki támasz, és akkor közelebb kerülnétek egymáshoz.

Sok sikert :)

2013. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már szakítottam a barátommal, karácsony előtt. Vagyis ő velem, mert érezte, hogy nem szeretem. Nem mondtam el neki, hogy más pasi van a háttérben. Azóta van egy újabb srác, aki udvarol, de jelenleg már össze sem akarok senkivel jönni, ha nem szeretem. Testi vonzalom megvan, de az nem elég, max szexre, amit mégsem akarok kapcsolaton kívül. Az érzéseim, gondolataim változatlanok, lassan már 1,5 éve...
2013. jan. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!