Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Suli kezdetekkor be kerültem egy csapatba és ott összejöttem egy sráccal akivel egy hete vége lett igazából nem voltam szerelmes belé de nagyon örültem neki mert csalódtam már 1-2-er a fiúkba és azt hittem ő lesz akibe nem fogok, de mind1 szét mentünk. most fel figyeltem egy másik srácra a bandából és szó szerint bele estem egyszer csókolóztunk egész nap rá gondolok de nem tudom ő mit akar. meg még egy probléma van ő 15 éves én pedig 17 éves vagyok. szerintetek lenne esély rá?

17/L


2012. okt. 24. 23:51
 1/1 anonim válasza:
lazán meglehet. mivel fiatalabb a srác valószinüleg bátortalan lesz.. ugyhogy neked kell egyértelmű jeleket adnod.
2012. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!