Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok a párokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktatok a párokra féltékenyek lenni?

Figyelt kérdés
főként arra gondolok mikor a veled egy idősek pl. egy haverod és a barátnője mennyire jól elvannak te meg csak állsz ott egyedül és gondolkozol hogy " én mért nem találtam senkit?" vagy akár csak mész az utcán és látsz egy 15-16 éves fiút egy lánnyal akik úgy egymásra vannak hangolódva és akkor is hogy te mért nem vagy szerelmes?mért nem találsz senkit? mért?

2012. nov. 7. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne másra legyél féltékeny,biztos,hogy fogsz találni valakit te is,ne görcsölj ezen.
2012. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolkodnod kellene rajta, mi lehet a hiba benned, hogy még nem találtál párt magadnak? Ha van hölgy ismerősöd, akivel őszintén el tudsz beszélgetni (természetesen nem barátnőre gondolok, mert akkor eleve nem lenne aktuális a kérdés), kérdezd meg tőle, hogy szerinte mi lehet a hiba benned. Őszinte választ kérj, ne mellébeszélést, és akkor még időben tudsz valamin változtatni, ha va benned van a hiba.
2012. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
amúgy én lányvagyok :D és nem vagyok rágörcsölve egyszerűen érdekelt hogy ti szoktatok féltékenyek lenni ENNYI :d
2012. nov. 7. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Gyülölöm őket mint a szart, bárcsak láthatatlanság is párosulnak a pártalálláshoz. Kb. mint egy halom kutyaszar a járdán, olyan látványt keltenek. Nekem is lehetne,de nem vagyok elég bevállalós. Nem a két ilyen emberre vagyok irígy, mert magammal elégedett vagyok, hanem magára az érzésre,hogy van aki tud, képes boldog lenni, én meg nem vagyok képes rá. Ez egy pokoli érzés. Gyülölöm őket mint a szart! Szerintem kb. mindneki így van ezzel, aki látja ezekt hogy ott nyalják falják egymást, íncselkednek, olyan ez mint te szomjas vagy, csak nincs vized, emez meg kezet most benne.
2012. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk nem közölted, akkor annyit, hogy hamarabb fogsz párt találni magadnak, mint egy fiú, és akkor már nem leszel másokra féltékeny.
2012. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De hát könyörgöm,ha te mennél a pároddal nagy boldogan,mert ezt miért tartjátok kizártnak??!! Akkor azért nem fogsz vele csokolozni,boldogan viselkedni,nehogy a másik féltékeny legyen?? Te is lehetsz boldog,szerelmes valakivel,ne siránkozzatok,tegyetek érte!! Olyan nincs,hogy nincs,meg lehetettlen!
2012. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit nem értetek a kérdésén... -.-


De én szoktam. Nem akarom, hogy ne legyenek boldogok, nem akarom szétbarmolni a látványt, nem is gyűlölöm érte őket, szimplán féltékeny vagyok, hogy őnekik van párjuk és boldogok, nekem meg nincs...


21L

2012. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó!
2012. nov. 7. 16:58
 9/11 anonim válasza:

de, én általában féltékeny vagyok ezekre a párocskákra, de egyszer majd eljön az én időm is... :-) vagyis nagyon remélem. addig meg élvezem a "függetlenségem", és bulizni járok stb. :) (csak az a sz*r, hogy a legtöbb barátnőmnek van pasija...) 16/l

ui.: kérdező, fel a fejjel!:D

2012. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek már meg magatoktól: Nektek miért nincs?? Miért nem vagyok boldog valakivel? Ird ki a választ!
2012. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!