Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nem vagytok féltékenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem vagytok féltékenyek az ilyen lányokra?

Figyelt kérdés

Ahogy látom, minden baráti társaságban van egy lány, aki folyton a középpontban van. Titokban a társaság összes férfi tagja őt akarja, már-már istenítik...

Ilyenkor nem érzitek magatokat rosszul? Hogy kezelitek ezt a helyzetet?

Tényleg csak kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor ez milyen érzés lehet a többieknek.


2012. júl. 15. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
már kinőttem ebből 16 vagyok.. de leszarom. mert ha istenítik akkor a fél társaság vagy megb*szta vagy smárolt vele.. így nem akarok féltékeny lenni rá!
2012. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
büszke vagyok az első válaszolóra :)
2012. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Detto!
2012. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

én ilyen lány vagyok. az éremnek 2 oldala van. egyrészről jónak tűnik hogy állandóan figyelik az embert meg folyton vele foglalkoznak, de egy idő után fárasztó tud lenni.

nálam pl. az történt amit írtál, kezdetben titokban tényleg akartak tőlem a pasik dolgokat, ki ezt, ki azt.

aztán egymás után a tudtomra adták ezeket. először az egyik, kikosaraztam, megromlott köztünk a haveri viszony. utána sorra a többivel ugyanez.

nem véletlenül tartottam csak haverként őket, azért mert nem láttam bennük a férfit, nem jöttek be... de ők sajnos beleképzeltek mindenféle más lehetőséget is.

én éreztem magam rosszul, nagyjából vagy 8 pasi csinálta ezt meg, azóta ezerrel szidnak a hátam mögött és közel sem szeretnek az emberek emiatt... a csajok meg azért nem, mert ők meg féltékenyek. volt aki nyíltan meg is mondta hogy nem fog velem többet együtt lógni mert nem bírja elviselni hogy szebb vagyok nála (szerintem nem voltam szebb csak magabiztosabb de őt zavarta).

hát mit mondjak, sz.rul esett.

már kiutált így 2 társaság, de most egy 3.-ba kerültem bele. attól félek itt is ez lesz. nem játszok rá hogy központi figura legyek de egyszerűen mindig ez lesz, én tűnök fel mindenkinek.

2012. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

El kell fogadnom. Ha mindig csak azzal foglalkoznék, neki milyen jó, nekem meg milyen sz@r nem nagyon különböznék egyes lánytól, ráadásul beárnyékolná a napomat.

Néha zavar, de túlteszem magam rajta.

2012. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egyébként meg lehet hogy azért hajtanak rám ennyire, mert egyik sem jutott el velem még a csókig sem... és lehet hogy fogadtak hogy kinek sikerül elsőre.
2012. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#2 ezt most köszönöm????? vayy nem??
2012. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*vagy
2012. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 2# vagyok,köszönd mert te legaláb tudod kezelni a helyzetet
2012. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor jól értettem köszönöm :)
2012. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!