Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja, hogy meséljek magamról vagy bármint csak meséljek. Mit meséljek neki? Lefagytam.

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mit akar tudni
2012. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz/szoktál csinálni szabadidődben, milyen filmeket, zenéket szeretsz, stb stb
2012. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy? Mert a lányoknak nem gond órákat mesélni semmiről. Ha lány vagy, kezd el, és egyszer majd megunja, vagy befejezed.
2012. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én ilyenkor félek,h nem is érdekli.. vagy nem tudom.. bizonytalan vagyok..:S
2012. nov. 7. 20:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D
2012. nov. 7. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
van-e állatod,jársz-e valakivel,mennyi idős vagy,hobbid,milyen ételt állatot szeretsz
2012. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el mesélni például a körömlakkod színéről, a fényéről, meg ilyenekről. Ha nem figyel, akkor kérdezd meg, hogy te most figyelsz? Meglátod rögtön rávágja, hogy dehogynem figyelek, csak mondd!

Nem ismerős fiúk?

2012. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az jó, ha nem tudsz, sejthető, hogy milyen állati "izgis" kalandos életed lehet :)) Szerintem tuti tipp, ha mellékelsz mellé egy újságot, vagy rejtvényfejtő füzetet is a lánynak mellé !

Persze csak tipp, nem ismerlek,de akinek olyan nagyon tragikus,vagy feltűnően jó élete van, az azért nem gondolkodik ilyenen.

2012. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha kérdezi biztos érdekli
2012. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!