Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti fiúk, mire jó ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiúk, mire jó ha egy lánynak felkeltitek az érdeklődését, közeledtek, aztán meg még a lány érzi magát kellemetlenül? De nem birom az ilyet.

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 23:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is elkövettem ilyen hibát, legalább 10 év börtönt kérek! :P nyáron egy macának képes voltam megmondani hogy tetszik, de aztán hagytam a fenébe, jól leléptem, pedig nem vagyok épp kissulis korú. Egyszerűen nem akartam bevállalni, pedig tetszett , őrülten tetszett. Gyáva f asz voltam. Csak erről van szó. aZ ilyeneket mint én, nagyívben kell leköpni, mert oxigént sem érdemelnek. Gyáva féreg...
2012. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezt általában lányok szokták csinálni, fiúknál elég ritka. Ettől függetlenül velem is előfordult már és nincs rá jó magyarázatom.
2012. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De nem értem amúgy teljesen a kérdést se:Most milyen érdeklődlési jelt mutatott a fiú?
2012. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Hát pont arra jó, amiért a lányok is csinálják.

Azt hiszem én is elkövettem már ilyet egyszer vagy kétszer. Nagyon sajnálom utólag. Nem jó érzés amikor veled történik meg és aztán gondolkozol rajta hogy most tényleg volt-e valami vagy csak a képzeleted szüleménye.

2012. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Na jó,ott a pont mindenkinél.

Ez így igaz,ugyanúgy a lányok is megtehetik.

Ez a kérdés hirtelen haragból született..

2012. nov. 8. 21:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Jogos :D Remélem azóta már rendeződött a dolog és vagy nem érdekel már annyira a srác, vagy mégis érdekled őt.
2012. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem,én ezzel úgy vagyok,hogy ami nem megy,azt nem kell erőlktetni. Az csak rossz mindenkinek.
2012. nov. 8. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!