Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a külömbség aközött hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a külömbség aközött hogy szerelmes vagy valakibe vagy hogy már szinte rajongsz érte? Lehet érzékelni a külömbséget a ketttő között?

Figyelt kérdés

A rajongásnál most nem arra gondolok mikor a tinik odáig vannak pl egy zenészért.


Van egy lány akivel nem jöttem össze.amíg még volt lehetőség rá hogy összejöjjünk addig azt éreztem hogy szerelmes vagyok viszont most ez az érzés erősebb és nem tudom hogy már rajongás avagy sem.



2012. nov. 8. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
a kettő teljesen különbözik de a te esetedben már szerelem ;)
2012. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi az jó :) de csak hogy a későbbiekben tudjam mégis milyen külömbségek vannak?
2012. nov. 8. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Rajongás: az 1 olyan személy akit kedvelsz és a társaságát is szeretsz vele dolgokat csinálni

Szerelem: ha ennél többre vágy pl. Csók...stb

2012. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vágysz'
2012. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én addig rajongok valakiért, amíg messziről figyelem. Például kinézek valakit magamnak, és direkt úgy intézem mindig a dolgaim, hogy "véletlenül" találkozzunk. Ilyenkor már jó előre izgulok, utána pedig napokig letörölhetetlen a vigyorom. Szóval, amíg el nem kezdünk komolyabban ismerkedni, addig megy a rajongás, hogy folyton azon vagyok, mikor láthatom, mikor hallhatom a hangját stb.

Amikor már túlvagyunk pár randin, lehullik a lepel, és rájövök, hogy tök normális a srác, átlagos személyiség, vagyishogy nem olyan elérhetetlen, és akkor már nem ábrándozok róla, hanem olyasmikre gondolok, ami megvalósítható a közös jövőnkbe.

Tehát én inkább akkor leszek szerelmes, amikor már jobban felfedezem a személyiségét, szokásait :)

2012. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!