Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küzdjek érte, vagy sza*jam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte, vagy sza*jam le?

Figyelt kérdés

Pontosan 2 hónapja felvett egy olyan srác msn-re, akit régebben láttam régen (ő mostanában is látott engem). Azóta minden nap órákat msnezgetünk egymással. Eddig nagyon jól elvoltunk. Már sokszor felhozta, hogy talizhatnánk, és én helyeseltem. Már meg is beszéltük, hogy ezen a héten végre tudunk majd talizni, de közben pár napja "összevesztünk". Igazából nem volt nagy összeveszés, csak megsértődtünk egymásra kis apróságért. Azóta (a pár napja) nem ír rám, én meg nem írok rá. Nekem nagyon bejön, és én is neki, de folyton csak húzza a talit, és ebből már elegem van. Félek, hogy nem érdeklem már, és ezért nem ír rám...a kis összezörrenés csak egy jó indok erre. Rá ment az egész szünetem. Folyton csak vele msneztem ahelyett, hogy strandra mentem volna a bnőimmel, vagy buliztam volna. Erre most kiderül, hogy nem is fogunk talizni???! Most az a kérdés, hogy sza*jam le, ne írjak rá, ne foglalkozzak vele, és keressek mást, vagy írjak rá, és igenis hajtsam be rajta azt a talit? Az utóbbinál csak attól félek, hogy megunt, vagy egy új csaj van a dologban.:/ Mit csináljak? Segítsetek, mert így nem jó.:(:(

16/L


2009. aug. 12. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Már csak azért is írnák neki!Mivel ahogy említetted, rá ment az egész nyarad, így tartozik neked magyarázattal. Aztán lehet a végén kiderül, hogy ő meg a te leveledre várt:) és happy end lesz. Akármi is lesz, jobb tudni, mint kétségek közt lenni.

Sok sikert,

L, 18

2009. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megijedt a találkozástól, hogy nem lesz elég jó neked :). Mindenképp írj rá
2009. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj rá. Mond meg neki hogy sajnálod azt a kis összezörrenést és még mindig szeretnél vele találkozni.
2009. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostmár mindeggy... talált valaki mást:(
2009. aug. 13. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!