Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha egy pasi az utcán szólítana le titeket?

Figyelt kérdés

Mit reagálnátok erre? Ha egy teljesen helyén való, humoros és értékekkel rendelkező srác odalépne hozzátok az utcán és azt mondaná: "Szia! Muszáj volt megállítanom téged mert ránézésre nagyon vonzó vagy." Mondjuk azzal fejezné be, hogy "A belső értékeid is ilyen vonzóak?" Vagy csak szimplán bemutatkozna.

Őszintén válaszoljatok!



2012. nov. 8. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

nem csaj vagyok, de elárulom neked, hogy szerintem nem fognak a kérdésre se igennel, sem nemmel válaszolni.


és tök ismeretlennel nem lehet úgy indítani hogy nagyon vonzó vagy.


ha mondjuk nagyon jól nézel ki akkor mondhatsz ilyeneket is :)

2012. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez elé gáznak tűnik. Jó, hogy nem azt kérdezed meg tőle, hogy szerinted értelmes vagy?
2012. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Én röhögve ott hagynám :D az utcán mindig rohanok, nem sétálgatni megyek, hanem úticélom van...
2012. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ezt gáznak tartom...Nem az utcán kéne lányokkal ismerkedni,pl Dániában iskolában,munkahelyen,partin lehet ismerkedni,nagyon nem menő ha csak úgy leszólítasz egy ismeretlen lányt!
2012. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A pasik nem mernek ott nyitni, pedig a csajok szeretnék mert spontán a dolog.

A mostani kapcsolatom így jött létre. 2 éve együtt vagyunk 33/f

2012. nov. 8. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a pasik nem szólítják le a csajokat az utcán, mert félnek a visszautasítástól, de ha mégis és szimpatikus és nincs pasim, akkor örülnék neki.
2012. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Azt hogy hol és mikor :p
2012. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utcán, spontán. Nagyon örült neki és bátornak tartotta. beszélgettünk egy kicsit, és telefonszámot cseréltünk. Ennyi a történet.
2012. nov. 8. 17:56
 9/11 anonim ***** válasza:
levegonek nezem az ilyeneket, mert egyreszt nem erdekelnek, masreszt nem tudhatod, hogy valoban rendes vagy talan szelhamos illetorol van szo...
2012. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy útközben megállítottak, hogy nincs e kedvem beszélgetni valamikor. Mivel nem tetszett a srác, mondtam hogy kihagyom a lehetőséget.

Ha tetszett volna, akkor azt mondtam volna: rendben, mikor? :D

2012. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!