Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

19 éves, kb 180 centi magas rövid sötétbarna hajú borostás, déli típusú, a sokmindenki szerint helyes srác nagy ismerősi körrel.

alapból vidám, optimista, beszédes és magabiztos. művelt, jól kiismeri az embereket és sok témában otthon van. hűséges típus, a szerettei a legfontosabbak számára. negatív tulajdonságként említhető hogy lusta és amihez nincs kedve arra nem hajlandó, viszont késztetés van benne hogy mindenkinek segítsen.sok ötlete van de nincs benne kitartás megcsinálni.

gyakran tép (kb napi szinten), szabadidejében rappel, freestyleozik, dalszövegeket ír, rajzol, főz. régen focizott, dohányos.


elsőre ennyi jutott eszembe, és tudom hogy unalmasak ez a "mit gondoltok rólam" tipusú kérdések de kíváncsi vagyok látatlanban az emberek véleményére


2012. nov. 8. 19:24
1 2
 1/16 TOMAtm ***** válasza:
azt gondolom h teljesen átlagos.
2012. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy komoly önértékelési problémái vannak ...
2012. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azt,hogy a tépéssel teljesen elrontja az életét...
2012. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyenek jönnek be :D:D 19L
2012. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy művelt embernek ilyen ijesztő stilisztikája lenne.
2012. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
küldj képet, úgy megmondom
2012. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
BLABLABLABLA-.- ennyi jótulajdonságot még egyhelyen nem láttam...egóból nincs hiány azt látom. és attól még hogy leírod, gőzöm se lesz helyes e vagy vagy sem, a belsődet pedig ne is kérdezd, mert NEM ismerünk... csíra.
2012. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek aki válaszolt:)


#2 a vélt önértékelési problémákat kifejtenéd bővebben?



5# a tudás és műveltség nem feltétlen ezeken a statisztikákon és szokásokon múlik, találkoztam már egyszerű munkásemberrel vagy drogossal is aki fentűnően műveltebb volt az átlagnál


6# képet nem küldök, így is próbálom megtartani az anonimitásomat


7# ha észrevetted volna negatív tulajdonságokat is felsoroltam és próbáltam aránylag objektíven vagy más emberek szemszögéből leírni magamat. nem is azt kérdeztem helyes vagyok e, a belsőmről meg annyit hogy nem kibontakozni szándékoztam csak pár alapnak mondható feltűnőbb információt elmondtam. de ha gondolod ebből a válaszból is levonhatsz valamennyit arról hogy milyen vagyok. "nyisd ki a szád megmondom ki vagy" a kommentedből én is leszűrtem pár dolgot. egyébként a negatív vélemény is vélemény

2012. nov. 8. 19:51
 9/16 anonim ***** válasza:
a te írásodból én is leszűrtem mindent, csak intelligenciát nem :DD
2012. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
akkor meghallgatnám mi az a minden ;) nem azt kértem hogy oltogatni próbálj
2012. nov. 8. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!