Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez olyan lehetetlen?! Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan lehetetlen?! Egy srácról van szó.

Figyelt kérdés

..... aki az osztálytársam. 11.esek vagyunk és komolyan mondom,egyszer nem volt,h szóba keveredtünk volna.

Ja ,igen azt tudni kell ,h nekem úgy a 9. évvége felé tűnt fel..vagyis megtetszett. Azt tudom,h rengetegszer volt,h a szemébe néztem és éreztem valamit ,ez mind a mai napig így van...de lehet,hogu csak beleképzelem. Néhány héttel ezelőtt adódott volna egy 'alkalom'(igen fura így nevezni,mert elvégre egy osztályba járunk) és erre mi történik? ...egy másik osztálytársam odajött és elcseszte az egészet. Pedig akkor még ha kevés ideig is,de mellette lehettem volna....

Egyébként nem úgy kell elgondolni,h úgy viselkedünk,mint az idegenek...nem erről van szó,csak egyszerűen nem beszélünk.


Fiúk ,szerintetek létezik (most egy optimista gondolat jön) hogy,ha esetleg ő is érez valamit akkor épp ezért nem közelít abszolút,mert nem mer? Igen,tudom így több mint két év után elég valószínűtlen....h bármi is lenne.

Már ott megakad a dolog,h osztálytárs tabu sokaknál...ezt tudom,bár ...na mind1.

Várom a véleményeket! Ja és nem azt kérdezem,h tetszem-e neki,mert az baromság lenne..hanem,h ti fiúk,hogyan viselkednétek ilyen helyzetben? Persze lányok válaszát is várom.

16l


2012. nov. 2. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudhatod meg ha sok időt töltesz vele és megismered. Én ezt tanácsolom neked, mert egyébként lehetetlen helyzetnek tartom, hogy ennyi idő után, úgy hogy alig beszéltek majd egyszer csak jön a csoda.
2012. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy osztálykiránduláson voltam úgy, hogy a sráccal előtte nem igazán beszélgettünk, aztán elkezdett hülyéskedni és a végén csak úgy poénból mondtam,hogy vele alszom, aztán összejöttünk. Nem kell,ezt olyan hű,de komolyanvenni,egyébként te is nyihatszfelé, egy szipla hétköznapi témával.
2012. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van...

Azt hiszem,én még várok a csodára....nem lennék rá képes.

Azt mondom magamnak folyton,hogy ha bármit is érezne,akkor már biztosan nyitott volna,én neg akkor minek erőlktetném...különben meg jobbat érdemel. Ez az ,amit el kellene könyvelnem,nagyon nehéz ,de ezt kell megpróbálnom,amellett,hogy a csodát várom...

2012. nov. 2. 23:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan oszt.társam aki már vagy 3 éve tetszik,de eddig nem léptem..16/F

Ja,nem Zsófinak hívnak?

2012. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem Zsófi vagyok.

De mondok én neked valamit! Ha ugyenebben a helyzetben vagy,akkor hidd el,hogy neked kell lépni. Ha boldog akarsz lenni,akkor tedd meg!

Ha a lány kb úgy gondolkodik ,mint én akkor egy másik életben talán lesz valami.

2012. nov. 2. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd jövő évben ráér:) Ha most visszautasít az gáz lenne.
2012. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te tudod,de te akkor is jobb helyzetben vagy,mint én ,mert te fiú vagy.
2012. nov. 2. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!