Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ezt miért csinálta a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt miért csinálta a lány? Elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki tetszik.Az alábbi eset ma történt:

Állok a megállóban,jön a Amikor szálltam fel a villamosra,láttam,hogy ott van,egy barátnőjével.Nem akartam őket zavarni(meg a bnőjét nem annyira bírom),ezért felléptem a villamosra és nekik háttal álltam meg,mintha nem vettem volna észre őket.De ők észrevettek,ezt biztosan tudom.A csajjal egyszerre szállunk le.Leszállás után utánasiettem,megszólítottam,erre úgy tett,mintha nagyon meglepődött volna.De miért? Már régen tudta,hogy ott vagyok..

Ami még fura,hogy suliban folyton engem néz,de most tök csendes volt.Nem örülnie kellett volna,hogy beszélhetünk végre kettesben,ha tetszem neki? Nem értem.. 16/F-16/L


2012. nov. 8. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos zavarba jött :)
2012. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért örült volna? Azért mert hátat fordítottál neki a villamoson?

Az ember nem mindig ugyanúgy viselkedik minden szituációban. Pl neked tetszik a csaj, szívesen lennél vele stb, mégis hátat fordítasz neki a villamoson.

2012. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számít?? Kérdezd meg tőle egyszer. Amúgy lényegtelen szerintem.De te nem köszöntél elsőnek,pedig láttad őket,miért nem vakkantottál oda.Mit vársz ezek után?? Jól tették,én is ezt csináltam volna a helyükben.
2012. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszöntél nekik egyáltalán?


HA tetszik a csaj legalább köszönj neki, és utána szálljatok fel a villamosra, és ne a hátadat mutasd neki, mert ebből az jön le, hogy leszarod és nem akarsz tőle semmit!

2012. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Direkt úgy léptem fel a villamosra,mintha nem tudnám hogy ott vannak
2012. nov. 8. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán zavarba jött a lány :)
2012. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!