Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú tesz különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú tesz különbséget aközött, hogy egy lánynak kösz, köszi vagy köszönöm-öt ír/mond?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem: lényegtelen

Megszokás kérdése.

2012. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A "kösz" sértődöttebb hangnem, a "köszi" bizalmasabb, a "köszönöm" pedig távolságtartó. NÁLAM!
2012. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Valaki direkt köszit mond, kedves hangsúllyal, amolyan jelként, valaki meg magasról tesz erre.


De amúgy nincs sok értelme ezen rágódni.

2012. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen xd.

Leírom azt amit nem mond ki.

Kösz bmeg.

Köszi te loser

Köszönöm nagyon tetszel.

2012. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amin elolvastam ezt a kérdést mosolyogtam, mert nálam valami hasonló a helyzet. A köszönöm és egyéb formái az adott szituációtól függ, plusz illedelmesség (kor szerint, ugye nem ugyanazt mondod a barátodnak, mint a tanárodnak, vagy egy idősebb embernek.) Nálam a köszönés van megkülönböztetve személy szerint, mely szerint általánosságban mindenkinek HELLO-t köszönök (persze csak azoknak, akit tegezhetek) SZIA-t meg csak azok kapnak, akik valamiért kedvesebbek a többinél, vagy akarok tőlük valamit! :)
2012. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam:


kösz - sértődött

köszi - barátias

köszönöm - ebben a formában akkor amikor valóban nagyon örülök amit mondanak, írnak nekem és valóban nagyon köszönöm nem csak úgy odavetem hogy kösz.


Azt nem tudom tesznek ők e különbséget, én teszek... Vagyis legalábbis nem mindig tetszik ahogyan írják vagy mondják.

2012. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 K Zsuzsanna válasza:

kösz - nálam sértődő és bunkó fajta

nagyon köszi - nagyképűség hízelkedő

nagyon köszönöm - igazi tisztelet

nagyon köszönöm szépen - egy kicsit túlzás

köszi szépen - ez olyan semmiség számomra

köszike - olyan haveros baráti

köszi, köszönöm- ez olyan kedves mégis rövid plusz távolságtartó

Szerintem

2019. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!