Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször előfordult, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször előfordult, hogy nagy tömegben megfogták a fenekemet, akár a szoknya alá nyúlva is. Gyakori ez? Veletek is történ hasonló, vagy csak én vonzom az ilyeneket?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 08:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8-as én nem hagytam volna ez nagyon durva amit írsz és egyáltalán nem neked kellett volna szégyelni magad. Ja ilyen dörzsölős a buszon nekem is volt egyszer, egy vén f.sz de odébb tudtam álltam kicsit és szerencsére nem jött utánam.
2012. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

vágd pofon, és akkor elmegy a kedvük ilyentől. bár sajnos nem mindig tudhatod, ki volt az.

nekem fiú létemre talán még cinkesebb volt egyszer: a tömött villamoson egy meleg részeg pali hozzám dörgölőzött meg simogatni próbált, úgyhogy le kellett rögtön szállnom, de látni kellett volna, hogy néztek rám az emberek...

2012. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Velem még nem történt ilyen...Szoknyát se nagyon hordok.

Elég nyanyásan öltözködöm..lehet ezért nem.

2012. nov. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Totál visszafogottan öltözködök, sosincs kint se a mellem, se a fenekem. Mégis fogták már meg mindkettőt, fényes nappal, emberekkel teli sétálóutcákon.

Volt olyan is, amikor egy idősebb pasas a hajamba simított bele. Iszonyat dühös lettem, de mire megfordultam, már nem is láttam :S

Gyűlölöm az ilyen embereket.

2012. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Régebben velem is volt ilyen a villamoson, először arrébb löktem a kezét, aztán mikor újea jötr elkaoram a csuklóját és belemélyesztettem a körmeim... Aztán gyorsan leszálltam.

A másik buliban volt, ott akivel táncolram, az nyúlt hirtelen oda. Első reakcióként jó erősen ráléptem a lábfejére (magassarkúban) utána békén hagyott. Buliba azóta nem veszek szoknyát, meg szerencsére járművön se történt ilyen, de ha megint lenne, akkor biztos ütnék, rúgnék (főleg ha tudom ki a tettes).

2012. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
velem sem akkor történtek ezek amikor szoknyában voltam.
2012. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem örülök annak amit írtatok, de legalább megnyugtatott, hogy nem csak velem fordul ilyen elő. Nem járok kihívó ruhákban, ámbár szerintem, ha teljesen kilógatnám a bugyimat a szoknyából az sem lehetne indok arra, hogy fogdossanak.
2012. nov. 9. 14:39
 18/18 anonim válasza:
velem is történt már hogy utcán megfogták a fenekemet, pedig nadrágban, kabátban voltam...az ilyen embereknek nem számít hogy mi van rajtad nadrág, vagy szoknya...amúgy meg nehogy már ne lehessen pl. nyáron szoknyát felvenni, ilyen fogdosódó embereknek nem kéne lenni...
2012. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!