Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan weblap ahol ki van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan weblap ahol ki van írva az elérhetőségük?

Figyelt kérdés
Elkezdtem interneten dolgozni. Megnéztem pár profi lányt szobában hátha okosodok de csak még több kérdés merült fel. Legjobb lenne ha tudnék párral beszélni és adnának tanácsokat. Van olyan weblap ahol ki írják az elérhetőségüket?(email). Számítógépen keresztül irányították a webkamera távolságát. De nem tudom hogy erre hogy van lehetőség.
2012. nov. 9. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Közvetlen elérhetőségük nincs, mivel közvetített munka ez, amin keresztül az oldal üzemeltetője is profitál. Ha ki tudnád ezt játszani, akkor nem lenne szükség a közvetítőre!
2012. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozok hogy írok a chatbe az egyiknek hogy meg e tudná adni az email címét mert kezdő lány vagyok és jól jönne egy kis segítség. De biztos elküldene.
2012. nov. 9. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!