Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért szeretik húzni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretik húzni az időt az elérhetőségük megadásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem a nők szeretik húzni az időt, hanem csak azok a nők, akikkel te találkozol. Esetleg veled van a baj.
2011. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Első te vagy a tökéletes férfi. Gratulálok!
2011. ápr. 20. 17:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy "harcolj" értük, lássák hogy valamennyire is számítanak, nem csak gyorsan jött gyorsan elfelejtett valakik legyenek...


B-terv:

Nem jössz be nekik igazán...

2011. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor egyedül maradok örökre és ezt elfogadom. Lesz@rom az egészet, majd elmegy az élet valahogy.
2011. ápr. 20. 17:56
 5/13 anonim ***** válasza:

ne add fel... ha normális a lány akkor tényleg csak azért húzza az időt, mert nem egy ribi tipus. Ha meg nem jössz be neki, akkor megmondja.


De annyi csaj van... kár lenne egy olyan lány miatt letörni, akinek nem jössz be esetleg...!!!

2011. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tesztelnek egy kicsit, kíváncsiak, hogy elkenődsz e ezen(te esetedben igen) vagy férfi vagy és nem érdekel.

21f

2011. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért csinálják mert igazából nem akarják megadni.
2011. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

0. Ha már kapcsolatban vagyok egy lánnyal, akkor tudom az elérhetőségét.


1. Házas

2. Pasija van

3. Nem zárta le még az előző kapcsolatát

4. Nem tetszel neki


Nem ártana konkrét példát írnod, mert így nem tudunk válaszolni.

2011. máj. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondok egy sztorit. Egyszer dokihoz kellett mennem sebészetre, ott összehaverkodtam egy sráccal, beszélgettünk, és mivel nagy sor volt a dokinál, egy jó másfél-2 órát tudtunk beszélgetni. Elkérte a számom, én persze egyből megadtam, na hát azóta is keresett... Nyilván túl hamar célba talált, így nem voltam elég érdekes a számára. Na ezt elkerülve nem adjuk meg hamar. :) 21/L
2011. máj. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

04:39!

A telefonszám nem a cél, hanem az út eleje.

2011. máj. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!