Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a barátom bátyjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátom bátyjával, de nagyon félek elmondani neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétvégén történt,ketten voltunk otthon(a barátoméknál lakom,a szüleim Angliában vannak),és vendégeket vártunk(az anyja bízott meg minket a bevásárlással,főzéssel stb.) Az estével nem is volt gond,csak amikor minden vendég elment,ő igen rendesen rámnyomult,és mivel mindketten eléggé el voltunk ázva,megtörtént a dolog. Hétfő reggel óta annyira mocskosnak érzem magam,a barátom külföldi diákprogramon van,holnap jön haza,és érzem,hogy el kell neki mondanom a dolgokat,de nagyon félek,mit reagál. Tudom,hogy gondolkodnom kellett volna,mielőtt "cselekedtem",de nem voltam józan,és hiába helyes a barátom bátyja,meg tökre bírom,meg minden,de nagyon szégyellem magam. Tudom,hogy most mindenki egy ócska r*bancnak tart,de kérlek segítsetek,hogy mondjam el a barátomnak. Előre is köszönöm.

17/L


2012. nov. 9. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jobb ha titokba marad XD
2012. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki szimplán és szakíts vele, ezek után nem érdemled meg őt, legalább legyél vele korrekt. Undorító, hogy ennyire könnyen hűtlenné válnak a mai "nők", semmi tartás nincs bennetek. 19/F
2012. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul. Nem kell túlcifrázni.
2012. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 TOMAtm ***** válasza:
a tesó is meg te is hibás vagy.ha én lennék a pasid te repülnél,a bátyó meg egy darabig szívószállal enné a sültcsirkét.
2012. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnél a pont. Telibe.
2012. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Úgy örülök hogy végre megjöttél! Annyira hiányoztál! Egyébként lefeküdtem a tesóddal"

további mondat lehetőségek

1. Oké, tudom rib*nc vagyok, és elég egy pofon abból is értettem hogy jobb ha végleg elhagyom a házat.

2. Légyszíííí mondj valamit, nem jó ez a baljós csend. Tudom most vége mindenek,szóval mikor költözzek?? Azonnal?? oké

2012. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
komolyan mondom legalább azokba a nőkbe akik megcsalják a párjukat annyi érzés legyen már hogy ne a pasijának a haverjával,barátjával,tesójával tegyék azt..
2012. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy most mindenki egy ócska r*bancnak tart."

IGEN, jól tudod :)

ne haragudj.. de ha iszok is nem fekszek le valakivel, főleg nem sogorommal.. kicsit durva.

elöször beszéld meg a sráccal, utána a barátoddal..

2012. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
már beszéltem a fiúval...
2012. nov. 9. 19:32
 10/17 anonim ***** válasza:
és? mit szólt hogy elakarod mondani a palidnak?
2012. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!