Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a pasim bátyjával....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a pasim bátyjával. Hogy mondjam el neki? 17/L

Figyelt kérdés
Előtte még nem volt ilyen és nem is éreztem semmit a tesója iránt de csak úgy hirtelen fellobbant bennem.De én semmit nem akarok tőle.Csak komoly válaszokat légyszi!!
2012. okt. 8. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha bevallod neki, nem hiszem hogy jól fogja fogadni a hírt de ez a te hülyeséged volt fel kell vállalnod.
2012. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TOMAtm ***** válasza:
100%
hát ha nem egy puhapöts,akkor szétüti a fejedet.
2012. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. abba biztos vagyok,hogy kapok..erre rájöttem már egyből!! :D
2012. okt. 8. 19:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Így: "Ringyó vagyok."
2012. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból mondom, de a legegyszerűbb, ha odaállsz elé és elmondod, hogy egy ku*va voltál. Ha tőled tudja meg, és nem a bátyjától még mindig jobban jársz.
2012. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!:D
2012. okt. 8. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:

a bátjával? omg én totál békés ember vagyok de ezért olyat bevernék neked amekkorát csak bírok.

na de hogy a kérdésedre is válaszoljak:szeintem olyan helyen mond el ahol többen is vannak

2012. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Kedves ex-kedvesem! Lefeküdtem a báttyáddal, de nem tudom miért, meg úgy bele se gondoltam abba a (remélhetőleg nem túl rövid) aktus alatt se, hogy éppen mit teszek, csak úgy utána, amikor végre képes voltam gondolkodni, utána jutott eszembe, hogy esetleg nem volt a legjobb ötlet. De azért nincs harag, ügye? Igaz, hogy alkalmatlan vagyok kapcsolatra, de legalább dekoratív vagyok (remélhetőleg legalább ez igaz rád)."


Szerintem ebből venni fogja a lényeget, és gyorsan páros lábbal kirúg :) Legalább a bátyó tudta, hogy te ki vagy? :D

2012. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudta a bátyja,hogy én ki vagyok.De azért ő elég nyugodt általában ugyhogy nembiztos,hogy kirúgna! De azért köszi a választ!
2012. okt. 8. 19:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Ostoba ribanc.
2012. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!