Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem az unokatesóm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az unokatesóm férjének a bátyjával. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Az anyukám részéről van az unokatesóm és neki a bátyja már régóta tetszett és szombaton egy bulin összemelegedtünk és lefeküdtem vele.

Ő mindenáron folytatni akarja de nekem kicsit szúrja a szemem hogy elvileg családban van habár nem vérrokon.

Szerintetek gáz ha együttjárnánk?

Nem tudom mit szólnak majd a rokonok, még nem tudják még csak nem is sejtik hogy mi jóban vagyunk.

Szerintetek járjunk vagy ne? Mit mondjak neki?

Mit tegyek ha komolyra fordulna a dolog?


2009. júl. 16. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem gáz mert ott h az unokatesód férje megszakad a vérrokonság. Pl ha te összejönnél vele és az unokatesódék elválnának akkor már csak 2 teljesen más családból származó emberkék lennétek.
2009. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem gáz!!
2009. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De engem zavar hogy a családi rendezvényeken pl. mit szólnak!
2009. júl. 16. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha téged az érdekel, hogy mások mit szólnak, akkor tényleg ne. De amúgy most miért szólna bárki bármit is. Két ember, aki szereti egymást, miért ne lehetne együtt, hiszen nincs köztetek vérrokonság. Ne legyél már ilyen butus, már bocsánat, de az vagy, hogyha ezért nem akarsz valakivel együtt lenni. Ő szeretne veled lenni, valamit te is érzel iránta, nem? Hát akkor hajrá!
2009. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

huu :|

ne haragudj szívem.. de ő nem rokon :) ha az "az unokatesóm férjének a bátyjával." akkor nem.. mert akkor ezekszt még az unokatesód férje is rokona lenne az unokatesódnak, ha ő rokon :D Szóval érted.. ?! ha uncsitesód férjének a bátyja nincs semmi gáz :)


de ha anyud részéről az unokatesód bátyja (mert lenn úgy írtad..) akkor viszont az unokatesód!? nah szóval :D remélem az első az igazi.. :)


pussz. r l/16

nyugodtan lepontozhattok.. csak mert 16 vagyok :)

2009. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz!! Főleg ha tiszta szívedből érzel iránta valamit
2009. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz egyáltalán!!!
2009. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Ő neki semmi köze a te családodhoz, nem rokon. A lényeg hogy szeretitek e v. nem egymást. Ha igen akk jobb ha elmondod a szüleidnek a dolgot minnél hamarabb, később már csak rosszabb lessz!
2009. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!