Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy egy értelmileg alacsonyabb szinten lévő fiú vagy lány bizony hamarabb szexel, mint egy szellemileg magasabb szinten álló? Miért van ez vajon?

Figyelt kérdés
Például egy szakmunkás gyerek általában már 12-14 évesen túl van az elsőn, míg egy egyetemista bizony még sokszor az egyetemi éve alatt is szűz.
2012. nov. 9. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én is ezt vettem észre. az előttem szólók mindent elmondtak.
2012. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen háttér függő.


Aki elégedett, boldog, normális életet tud élni már fiatalon is, az valószínűleg továbbtanul, vállalkozik, stb. Nekik megvan az a családi hátterük, ami ezt biztosítja, és olyan magatartásformákat követnek, amit otthon láttak.


Aki nem boldog, nincs normális háttere megpróbál boldogságot találni, és ezt másban keresi, kifogásokat keres, h mitől nem boldog, stb. Így hamar elkezd csávózni, csajozni, belemegy rossz kapcsolatokba, stb.

2012. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!