Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is tökéletes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tökéletes egy lány, ha meg van ez a 4 tulajdonsága?

Figyelt kérdés

1. Ha kell úgy megtudod vele beszélni a dolgokat, mintha a lelki társad lenne, mert nincsenek tabu témái, és úgy el tudsz vele szórakozni mintha a legjobb haverod lenne.


2. Ha kell anyáskodik feletted, mos rád ha úgy van, főz,

szeretetet ad, simogat, és úgy érzed te vagy a mindene.


3. Néha kislányossá válik, olyan kis cuki, hogy majd meg tudnád zabálni, odabújik hozzád, olyan érzést vált ki belőled, mintha te lennél az ő testőre, és senki nem bánthatja ha ott vagy mellette.


4. Szex terén szenvedélyes, tüzes, de tud vad is lenni, megmutatja az erotikus oldalát is, amit amúgy kislányos bájával leplez, élvezi az aktust az első perctől az utolsóig!!!


Sosem gondoltam, hogy találok egy olyan lányt, akiben ott

van mind a négy tulajdonság, amivel meg lehet fogni.

(engem nem tudom mások hogy vannak vele).

Egyszer mégis találtam egy ilyet, bele is szerettem rögtön, mikor megláttam sosem felejtem el azt a pillanatot. És ezzel így le is írtam a volt barátnőm jellemét, akit sosem fogok elfelejteni, de sajnos mér elvesztettem!!! :/


20/F


2012. nov. 9. 23:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek na :D
2012. nov. 9. 23:05
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem, a 2. nekem kifejezetten negatív tulajdonság, de ez még akkor is távol áll a jótól, ha behelyettesítem egy jó tulajdonsággal.

Szerintem ennyi kevés.

2012. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nekem a 2. elengedhetetlen úgy ahogy a többi is, de tényleg nem ettől függ, valaki írta, hogy nem ez a lényeg, és igaza is van, de én akkor is nagyon szerettem/szeretem ezt a lényt! :/ ezek jellemzik és számomra ez tökéletes! :D
2012. nov. 9. 23:08
 14/17 A kérdező kommentje:
*lényt=lányt (nem tudok már írni a szerelemtől)
2012. nov. 9. 23:09
 15/17 sztrecskó ***** válasza:

Mért itt sírod ki a szerelmi bánatod? Ha tényleg szeretted, próbáld meg visszakapni, ha nem esélytelen!

Ha nem lehet, hidd el, el fog jönni a még tökéletesebb. Van aki nem hisz benne. Én mindig is hittem. És bejött :)

Egyébként én is tökéletes lány vagyok :)

2012. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tökéletesnek nem tökéletes (mivel nincs tökéletes) de azért már alakulgat!
2012. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt már csajod, gecc?:D Nagyon úgy tűnik, hogy csak Marok Marcsa!
2012. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!