Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Orsi kérdése:

Mi a véleményetek az olyan lányokról, nőkről akik egyedül is teljes mértékben jól érzik magukat? Hogy nincs szükségük párra, hogy teljes értékű életet tudjanak élni? Lányok, fiúk véleményére is egyaránt kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 13:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok. Azt se felejtsük el hogy ha nem lennének orvosok meg orvostudomány az ember maximum 35-40 éves koráig élne. Ez a mai világban úgy érzem hogy bőven elég lenne, hiszen így is túlnépesedés van és még lesz is, és a világnak a természetnek ezzel csak jót teszünk. Az állatok a kutyák is csak 15 évet élnek, nem véletlenül, ahogy a legtöbb élőlény is. 50-60 éves korban pedig már szenvedés az élet az állandó betegségek meg egyebek miatt. Én így tervezem az életem. Leélek egyedül vagy barátokkal mondjuk még kb. 30-40 évet bejárom a világot és ennyi. A mai világban szerintem legalábbis nekem így a legjobb::):) 19/f
2012. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na neee egyes válaszoktól hogy ki lehet borulni. Először is, azok a bizonyos hírek, amik arról szólnak hogy családját nyírja ki egy ember, ott legtöbbször az ember nem normális. Másodszor, nem kell öt gyereket nevelni egyszerre, lehet felelősségteljesebben is élni, és előre eltervezni hogy mondjuk maximum csak két gyereket vállalnak, a másik dolog meg, hogy a párkapcsolatban még nincs szó gyerekről, az már egy következő lépés. Harmadszor pedig úgy gondolom, hogy igen rengeteg olyan van, hogy összejön két fél miközben nem is szeretik egymást, de főleg fiatalabb korban azaz 18 alatt. Én mindig is úgy gondolkodtam, hogy az embereknek szükségük van arra hogy megismerjék egymást, hogy rájöjjenek, valóban illenek-e egymáshoz, kiegészítik-e egymást, tudják egymást támogatni. Az a baj, hogy a kapcsolat is kezd egy elcsépelt fogalommá válni, de számomra még mindig azt jelenti, hogy társak vagytok egymásnak jóban, rosszban, támogatjátok egymást mindenben, és bár igaz, hogy a problémák nem múlnak el, de könnyebb őket együtt megoldani, mint egyedül. És különösen jól jön, ha valaki biztat, mikor nem bízol önmagadban, és úgy érzed, nincs erőd megbirkózni a feladattal/problémával. Erről szólna igazán egy kapcsolat, és nagyon nem teszik, hogy a reklámokhoz hasonlítod kedves 19 éves előttem szóló. Egy igazi kapcsolatnak köze nincs a reklámokhoz, vagy hogy más mit állít róla. Neked kell megélned, és eldöntened hogy milyen, de szép hogy úgy mondasz véleményt egy kapcsolatról, hogy neked még nem volt. Megértem, ha nem vágysz rá, de azt szeretném ha te is megértenéd mások miért vágynak rá. Nem azért mert sokan mondják, hogy jó, hanem mert nem bírnak egyedül megbirkózni a problémáikkal. Lehet hogy neked megy, sokaknak nem. 18/l voltam
2013. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!